• Informacje na temat:

  natalia new

Artykuły na temat: natalia new
 • Piętnastka New Life'M

  ...24 listopada w Łodzi odbędzie się wyjątkowy koncert grupy New Life'M z okazji 15-lecia istnienia. W jej składzie zobaczyć będzie można m.in. Mietka Szcześniaka i Natalię Niemen.

 • Spring Break 2018: Natalia Kukulska, Bokka, Otsochodzi i inni dołączają do programu

  Kolejni wykonawcy, którzy wystąpią podczas Enea Spring Break 2018 w Poznaniu Natalia Kukulska, Bokka, Otsochodzi, Stefan Wesołowski, Stay Nowhere, ALA|ZASTARY, Jarecki, Kalina, Giorgio Fazer oraz Maniucha i Ksawery.

 • New People: Ekstremalna i chaotyczna jazda z trzymanką

  Jest ich siedmioro, a każdy z nich reprezentuje inny muzyczny świat. New People, bo o nich mowa, wkrótce mogą zawojować polską alternatywę. O formowaniu się składu grupy, tworzeniu debiutanckiej płyty, a także pojawieniu się na ścieżce filmu "Fanatyk" rozmawialiśmy z członkami zespołu.

 • Nieudana kariera Natalii Niemen

  Natalia Niemen podbiła tegoroczny festiwal w Opolu, brawurowo wykonując wielki przebój "Dziwny jest ten świat" z repertuaru swojego ojca, Czesława Niemena. Interpretacja Natalii, wzbogacona o jej(...)". Album nie zrobił jednak furory, a w późniejszych latach wokalistka nagrywała i koncertowała z zespołami New Life M. i Trzecia Godzina Dnia. Niemen występuje również ze swoim mężem, Mateuszem Otrębą...

 • Natalia Niemen: Bardziej znana córka Czesława Niemena

  ..."Niemen mniej znany" to jeden z projektów w których bierze udział Natalia Niemen, starsza córka zmarłego w styczniu 2004 roku Czesława Niemena. Wokalistka 24 stycznia kończy 40 lat.

 • Natalia Oreiro zaśpiewa we Wrocławiu

  Urugwajska gwiazda Natalia Oreiro, znana z seriali "Zbuntowany anioł" oraz "Jesteś moim życiem", da jedyny koncert dla fanów w Polsce. Odbędzie się on w hali Orbita we Wrocławiu 14 grudnia.

 • Natalia Siwiec podpala noc

  Prawie 50 tysięcy odtworzeń w kilkanaście godzin zaliczył teledysk "Podpalamy noc" duet Spinache & Red. W klipie wystąpiła skąpo ubrana celebrytka Natalia Siwiec.

 • Natalia w hollywoodzkim przeboju

  Piosenka "Hey You" w wykonaniu duetu rodzeństwa Natalia Jaroszyk-Safran i Mikołaj Jaroszyk znalazła się w filmie i na ścieżce dźwiękowej do "Za jakie grzechy", hollywoodzkiej komedii z Renee Zellweger. Utworu możecie posłuchać w serwisie Muzzo.pl .

 • Natalia Oreiro zaśpiewa we Wrocławiu

  Urugwajska gwiazda Natalia Oreiro, znana z seriali "Zbuntowany anioł" oraz "Jesteś moim życiem", da jedyny koncert dla fanów w Polsce. Odbędzie się on w hali Orbita we Wrocławiu 14 grudnia.

 • "The Voice of Poland": Mario Szaban, Natalia Zastępa i Klaudia Sułat oczarowali jurorów

  Sejdak - "Fighter" Christiny Aguilery; Klaudia Jóźwiak - "New Rules" Duy Lipy) nie zachwyciły żadnego z jurorów. "Mamy żałować, tak publiczność mówi" - stwierdził Grzegorz Hyży. "Ale uroda to(...) Wisłą". "Chciałam pójść do osoby, na której koncercie byłam dwa razy i dwa razy wbiło mnie w fotel" - powiedziała Natalia, wskazując na Szpaka. W programie pojawiła się też Natalia Kryjom , córka...