• Informacje na temat:

  natalia oreiro mamą

Artykuły na temat: natalia oreiro mamą
 • "Zbuntowany anioł": Natalia Oreiro chce zostać Rosjanką!

  Równo 20 lat temu nie tylko fani telenowel oszaleli na punkcie "Zbuntowanego anioła", a zwłaszcza grającej główną rolę Natalii Oreiro. Młodziutka artystka podróżowała wtedy po całym świecie(...) jej prowokację sprzed roku. Natalia udzieliła wtedy w Rosji wywiadu, ubrana w sweter z tęczową flagą. W Rosji natomiast promowanie takich zachowań jest zabronione prawnie. Z tego powodu wielu...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Jak brzmi Włoch po rosyjsku?

  Piąty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" opanował wielkanocny klimat. Kasia Skrzynecka została nazwana wielkanocną pisanką, a Paweł Królikowski otrzymał nawet świąteczny prezent w postaci uroczego króliczka! Widzowie Polsatu obejrzeli ten odcinek w Wielką Sobotę, 4 kwietnia.

 • Natalia Oreiro: "Mam zdolnych fanów"

  Gdy po raz pierwszy przyjechała do naszego kraju, była zaskoczona, ponieważ nie spodziewała się tak gorącego przyjęcia. Dlatego Natalia Oreiro bardzo chciała wrócić do Polski i zaśpiewać dla swoich wielbicieli.

 • Natalia Oreiro dopiero na wiosnę

  Mamy smutną wiadomość dla wielkiej rzeszy polskich fanów pięknej Natalii Oreiro. Zapowiadany na 23 października koncert argentyńskiej wokalistki i aktorki w Warszawie, niestety nie odbędzie się. Powodem przełożenia imprezy są ostatnie wydarzenia w Stanach Zjednoczonych.

 • Natalia Oreiro: Mogłabym być Polką!

  Utalentowana i skromna. Choć ma wiele talentów, przyznaje, że zupełnie nie radzi sobie w kuchni. Uwielbia Polskę, choć nigdy nie spodziewała się, że będzie sławna po drugiej stronie globu. Już od 22 października ponownie będzie można ją oglądać w "Zbuntowanym aniele" (emisja na antenie TV Puls). Tymczasem sprawdźcie, jaka naprawdę jest Natalia Oreiro!

 • Natalia Oreiro: Zbuntowany anioł

  Gdy po raz pierwszy przyjechała do naszego kraju, była zaskoczona, ponieważ nie spodziewała się tak gorącego przyjęcia. Dlatego Natalia Oreiro bardzo chciała wrócić do Polski i zaśpiewać dla swoich wielbicieli.

 • "Zbuntowany anioł": Natalia Oreiro cieszy się z powrotu do Polski

  Specjalnie dla naszych czytelników porozmawialiśmy z jedną z najbardziej znanych gwiazd latino na świecie - o Polsce, "Zbuntowanym aniele" i jej ukochanym synku.

 • Czerwona bielizna Natalii Oreiro

  Natalia Oreiro (27 l.), popularna urugwajska wokalistka i aktorka mieszkająca w Argentynie, wyznała niedawno, że inspiracją do tworzenia własnego stylu jest dla niej Marilyn Monroe. Gwiazda stwierdziła również, że lubi być zauważana, a w ubiorze ma jeden element stały - czerwoną bieliznę.

 • "Violetta": German nauczy się kochać

  Diego Ramosa poznaliśmy dzięki telenowelom z Natalią Oreiro. Od trzech sezonów wciela się w nadopiekuńczego Germana w "Violetcie". Specjalnie dla was aktor zdradził, co spotka jego bohatera w nowej serii.

 • Natalia Oreiro: "Chciałabym zaśpiewać z Pearl Jam"

  Niedawno do sklepów muzycznych trafiła płyta "Tu veneno", drugi w karierze album Natalii Oreiro, argentyńskiej aktorki i wokalistki, która popularność zdobyła dzięki serial owi "Zbuntowany anioł(...) prywatnie Natalia słucha całkiem innej muzyki.

Wideo na temat: natalia oreiro mamą
 • Mama

  "Duch jest samą esencją osoby. Jeśli pozostawisz osobowość, żeby wyschła na słońcu, tym co pozostanie będą emocje". - Guillermo del Toro Nominowany do nagrody Akademii®, GUILLERMO DEL TORO (Labirynt Fauna, Hellboy) przedstawia film Mama, thriller opowiadający historię dwóch dziewczynek, które zaginęły w lesie w dniu śmierci rodziców. Kiedy po kilku latach dzieci zostają odnalezione i starają się zacząć nowe życie, odkrywają, że każdej nocy ktoś lub coś próbuje nimi zawładnąć. Pewnego...

 • Dino mama 3D

  Niesforny Ernie, jego siostra Julia i przyjaciel Max marzą o niezwykłych przeżyciach w odległych i barwnych krainach. Buszując po laboratorium pełnym wynalazków, znajdują maszynę do podróżowania w czasie. Wystarczy jedno potknięcie i... cofają się o 65 milionów lat! Trafiają w sam środek gniazda dinozaura. Tyranozaur omyłkowo bierze je za swoje, właśnie wyklute, młode. Dzieciaki muszą odnaleźć sposób, by wrócić do domu, zanim pojawi się na świecie ich przybrane "rodzeństwo"...

 • Mama i ja

  Młody wynalazca (Seth Rogen) i jego matka (Barbra Streisand) wyruszają w biznesową podróż po Stanach Zjednoczonych.