• Informacje na temat:

  natalia piosenkarka

Artykuły na temat: natalia piosenkarka
Zdjęcia na temat: natalia piosenkarka
 • Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka
Wideo na temat: natalia piosenkarka
 • Natalia Kukulska nie do poznania w nowym klipie!

  Natalia Kukulska (41 l.) na początku stycznia po raz trzeci została mamą. Piosenkarka przyznała, że ciąża to był dla niej wspaniały czas, który wykorzystała bardzo aktywnie. Koncertowała niemal do porodu, jurorowała w "The Voice of Poland" i nagrywała nową płytę. Teraz Kukulska postanowiła podzielić się efektami swojej pracy, zamieszczając w sieci teledysk do najnowszej piosenki pt. "Kobieta

 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Natalia Przybysz: Głęboko cieszy mnie ta nagroda!

  Za nami 21. gala rozdania Fryderyków. Najwięcej statuetek mógł zgarnąć Artur Rojek. Wokalista miał 5 nominacji, jednak po Fryderyka sięgnął tylko raz. Największą gwiazdą wieczoru okazała się Natalia Przybysz. Piosenkarka zgarnęła dwie statuetki - za płytę "Prąd" (album roku w kategorii rock) i utwór "Miód"(utwór roku). "Po cichu, ale głęboko cieszy mnie ta nagroda" - przyznała. (Agencja TVN

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

Dyskusje na temat: natalia piosenkarka
 • Re: "M jak miłość": Po raz trzeci w ciąży?

  Przecież trzecie dziecko zawsze można usunąć i po problemie, jak to zrobiła niejaką piosenkarka Natalia Przybysz. Powód? Za mały metraż mieszkania i dwoje na utrzymaniu.

 • Re: Natalia Lesz (Inga Sawczuk)

  super aktorka, piosenkarka i tancerka. Jestem twoim fanem

 • Re: "Zbuntowany anioł": Natalia Oreiro znowu w Polsce!

  Piekna ,zgrabna kobieta :) Fantastyczna aktorka i piosenkarka :) Wspaniala matka :) Pozytywna osoba :)

 • Zagra samą siebie

  Super. Czekałem właśnie na taką chwilę, gdzie do hotelu przybędzie jakaś piosenkarka. Cieszę się, że to jest Natalia, ostatnio bardzo często śledzę jej karierę.

 • Re: Karierę aktorską zaczęła jako...

  Cała piegata już się rozbierać nie będzie dobrze jej tak. Z roku na rok jest też coraż brzydsza . Dobrze jej tak.Brzydnieje za karę to kara za rozpustę. człowieku o jakiej ty rozpuście piszesz ? pomyśl najpierw zanim coś chcesz napisać Natalia to wspaniała utalentowana aktorka,piosenkarka i projektantka mody;) a po drugie co jest złego w piegach co?

 • Re: Postawił na miłość

  znakomity serial! w dzisiejszych czasach żeby o niej ludzie usłyszeli musiałby sobie przyprawić pióra wiadomo gdzie albo zrobić operację piersi i się lansować jak jedna Natalia na euro 2012... Nigdy nie widziałem i nie słyszałem jej na żywo ale jak oglądam serial i słucham jej piosenek to wiem że to największa piosenkarka w historii tego kraju i Dody, Lesze i inne Leszcze mogą jej buty czyścić!