• Informacje na temat:

  natalia przybysz 2012

Artykuły na temat: natalia przybysz 2012
 • Natalia Przybysz

  Współzałożycielka grupy muzycznej Sistars, w której występowała w latach 2001- 2006. W 2008 roku ukazał się jej debiutancki solowy album "Maupka Comes Home" zrealizowany we współpracy z producentem muzycznym Envee. Ma córkę Anielę (ur. styczeń 2010). W 2012 roku wraz z siostrą Pauliną wzięła udział w drugiej edycji programu "Bitwa na głosy" emitowanego na antenie telewizyjnej Dwójki.

 • Open'er Festival 2015: D'Angelo po raz pierwszy w Polsce

  Historyczny koncert na Open'erze - D'Angelo and the Vanguard po raz pierwszy w Polsce. Nowe ogłoszenie uzupełnia nowojorski raper A$AP Rocky oraz Father John Misty, gwiazda legendarnej wytwórni Sub Pop.

 • Paulina Przybysz

  Przybysz była współzałożycielką powstałej w 2011 roku grupy muzycznej Sistars, w której występowała wraz z siostrą Natalią do roku 2006, kiedy to grupę rozwiązano. W 2008 roku rozpoczęła karierę solową, obecnie zaś występuje pod pseudonimem artystycznym Pinnawela. Jest wegetarianką. 11 listopada 2011r. urodziła córkę Matyldę. W 2012 roku wraz z siostrą Natalią wzięła udział w drugiej edycji...

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Polskie hity na wiosnę 2012

  ...się po dziesięciu latach związku i mają córkę Elę (Natalia Idzikiewicz). Dziewczyna ma 14 lat, jest śmiała i wygadana. Po mamie odziedziczyła humor i miłość do ubrań, a po ojcu siłę przebicia oraz(...) pięknej i zdeterminowanej mecenas staje na głowie. Musi od nowa zbudować swój świat. Czy jej się to uda? Agata Przybysz (Agnieszka Dygant), przebojowa prawniczka, w wyniku splotu nagłych wydarzeń z dnia na...

 • Maleo Reggae Rockers i "Panny Wyklęte"

  Panny Wyklęte to projekt autorstwa Dariusza Malejonka i zespołu Maleo Reggae Rockers. Do współpracy muzycy zaprosili wokalistki polskiej sceny muzycznej reprezentujące różnorodność stylową, m.in.: Halinę Mlynkovą, Paulinę Przybysz, Marikę, Lilu, Monę.

 • Serialowy przewodnik

  ...specjalisty. Potem przychodzi też do niej Olaf. Proponuje jej swoją pomoc. Michał traci pracę w zespole. odc. 2012 Eliza proponuje Jarkowi, by towarzyszył jej na balu u Krzesińskich. Z kolei(...) sytuacji. Natalia mówi synom, czym jest miłość i czułość. odc.17 Kuba uświadamia ojcu, że zadania matematyczne mogą niemile zaskoczyć, a znajomość biologii może pozbawić apetytu na deser. odc.18

 • Wokalistka Sistars w hołdzie Janis Joplin

  Natalia Przybysz, współzałożycielka grupy Sistars, postanowiła złożyć muzyczny hołd legendarnej Janis Joplin. Natu pracuje nad płytą - będą to jej autorskie interpretacje piosenek amerykańskiej wokalistki.

 • Znamy finalistów Sopot TOPtrendy Festiwal

  Poznaliśmy 10 uczestników, którzy wystąpią w koncercie "trendy" podczas Sopot TOPtrendy 2013.

 • Opole: Golec uOrkiestra rozbili bank

  SuperPremierę na festiwalu w Opole otrzymała grupa Golec uOrkiestra. Znana z "The Voice Of Poland" Natalia Sikora została natomiast wyróżniona nagrodą SuperDebiuty.