• Informacje na temat:

  natalia przybysz orange warsaw festival

Artykuły na temat: natalia przybysz orange warsaw festival
 • ​Orange Warsaw Festival 2016: Polscy wykonawcy uzupełniają skład

  Kaliber 44, Ten Typ Mes, Natalia Przybysz, Sorry Boys i Bovska - oto polska reprezentacja na Orange Warsaw Festival 2016. Impreza odbędzie się w dniach 3-4 czerwca na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie.

 • Orange Warsaw Festival 2016: Najbardziej szalona publika (relacja, zdjęcia)

  Drugi i zarazem ostatni dzień Orange Warsaw Festival zaczął się od deszczu, ale później było już tylko lepiej. Przyszedł Skrillex i zamienił wszystko w kosmiczny pył.

 • Blossoms, Marcelina i Schoolboy Q na Orange Warsaw Festival 2016

  Orange Warsaw Festival odsłania kolejne karty. Oprócz ogłoszonego pod koniec kwietnia Schoolboya Q na festiwalu wystąpią również Blossoms oraz Marcelina.

 • My Chemical Romance na Orange Warsaw Festival

  Amerykańska grupa My Chemical Romance i specjalny koncert zespołu Sistars - znamy pełną listę gwiazd tegorocznego Orange Warsaw Festival (17-18 czerwca, stadion Legii w Warszawie).

 • Orange Warsaw 2016: Co zapamiętamy po festiwalu?

  Orange Warsaw Festival 2016 już za nami. W ciągu dwóch festiwalowych dni odbyło się 19 koncertów artystów początkujących oraz wielkich gwiazd przyciągających pod scenę tłumy fanów. Co zostanie nam w pamięci po dziewiątej edycji imprezy?

 • Paulina i Natalia Przybysz znów razem w studiu!

  ...​Nieznane dotąd ze swojej sympatii do lat 80., Natalia i Paulina Przybysz nagrały razem przebój "Burning Down The House" z repertuaru amerykańskiej grupy Talking Heads.

 • Natalia Nykiel: Jak dziewczyna z Piecek podbiła Polskę?

  ..., pojawiając się zarówno na chociażby Orange Warsaw Festival i Audioriverze, jak i na polsatowskim festiwalu w Sopocie. Chroni swoje życie prywatne, ale jednocześnie, budzi zainteresowanie serwisów(...) dla tego utworu, np. w Sopocie (Polsat SuperHit Festival 2016 - przyp. red.) graliśmy go w innej wersji, z gościnnym udziałem sekcji dętej i nabrał zupełnie innego charakteru - tłumaczyła Natalia...

 • Sistars przed Princem!

  ..."Sistars zamykają muzyczny line-up tegorocznej edycji Heineken Open'er Festival" - ogłosili organizatorzy muzycznego święta w Gdyni (30 czerwca - 3 lipca).

 • Sistars lądują na ziemi

  .... Jeszcze nie wiadomo, kiedy ukaże się ten materiał. Przypomnijmy, że Sistars dali specjalny koncert z okazji 10-lecia na Orange Warsaw Festival w 2011 roku. To wówczas pojawiły się głosy, że może dojść do(...) w studiu, próbując pracować nad nową muzyką. Okazało się też, że czują ogromny głód wspólnego grania na żywo. Duży udział miał w tym wszystkim Piotr Metz, dyrektor artystyczny Orange Warsaw Festival...

 • Powrót Sistars!

  Grupa dała specjalny koncert z okazji 10-lecia na Orange Warsaw Festival w 2011 roku. To wówczas pojawiły się głosy, że może dojść do pełnej reaktywacji. - Trzeba nam dać trochę czasu, przestrzeni(...) w tym wszystkim Piotr Metz, dyrektor artystyczny Orange Warsaw Festival, który od dłuższego już czasu namawiał zespół na wspólne granie. Menedżment Sistars podkreśla, że prace nad nowym materiałem już...