• Informacje na temat:

  natalia przybysz warsaw orange festiwal

Artykuły na temat: natalia przybysz warsaw orange festiwal
 • Orange Warsaw Festival 2016: Najbardziej szalona publika (relacja, zdjęcia)

  Drugi i zarazem ostatni dzień Orange Warsaw Festival zaczął się od deszczu, ale później było już tylko lepiej. Przyszedł Skrillex i zamienił wszystko w kosmiczny pył.

 • Blossoms, Marcelina i Schoolboy Q na Orange Warsaw Festival 2016

  Orange Warsaw Festival odsłania kolejne karty. Oprócz ogłoszonego pod koniec kwietnia Schoolboya Q na festiwalu wystąpią również Blossoms oraz Marcelina.

 • Orange Warsaw 2016: Co zapamiętamy po festiwalu?

  Orange Warsaw Festival 2016 już za nami. W ciągu dwóch festiwalowych dni odbyło się 19 koncertów artystów początkujących oraz wielkich gwiazd przyciągających pod scenę tłumy fanów. Co zostanie nam w pamięci po dziewiątej edycji imprezy?

 • Lepiej być nie mogło

  Wzruszone wokalistki Sistars, ujmująca wszechstronność Bena Drew występującego jako Plan B i dwugodzinne szaleństwo grupy Jamiroquai wraz z jej fanami; drugi dzień festiwalu Orange Warsaw dostarczył takich emocji, jakich oczekuje się od długiego wieczoru z muzyką na żywo.

 • Opole 2016 (Halina Przebinda): Telewizja chce pokazać niezwykle utalentowanych młodych twórców

  ...53. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu potrwa w tym roku cztery dni, a rozpocznie się 3 czerwca. Spore zainteresowanie wzbudziła odświeżona formuła Debiutów - zaproszono na nie niszowych twórców, którzy przed opolską publicznością zaprezentują swoje autorskie utwory. O tym, co jeszcze Telewizja Polska szykuje na otwarcie imprezy, opowiedziała reżyserka dwóch festiwalowych koncertów...

 • Bezlitosny Prince

  Trzeciego dnia Open'era (sobota, 2 lipca) pogoda oszczędziła festiwalowiczów. W przeciwieństwie do Prince'a, który nie miał litości i w Gdyni zagrał ponad dwugodzinny koncert z aż trzema bisami.

 • Wspaniała Brodka, fatalna TVP

  ...zestawienie - pięć największych wzlotów i pięć upadków 2010 roku. Wzloty 1. Edyta Bartosiewicz - wokalistka wróciła po wielu latach milczenia i zagrała koncert na festiwalu Orange Warsaw. Miała pójść(...) siebie Comę, Happysad. Opinie o Mysticu są w środowisku tak dobre, że pod ich skrzydła ciągną kolejni artyści. W tym roku doszli m.in. Grzegorz Turnau, Pogodno, Natalia Przybysz, Dezerter. Upadki...