• Informacje na temat:

  natalia siwiec 30

Artykuły na temat: natalia siwiec 30
 • Natalia Siwiec planuje dziecko

  Za sprawą zbliżającego się dnia matki, najbliższy odcinek programu "In&Out" poświęcony będzie właśnie mamom. W związku z tym Natalia Siwiec i Monika Pietrasińska opowiedzą o swoich planach macierzyńskich!

 • Natalia Siwiec wybiera suknię ślubną

  ...pasował do osobowości. Gwiazdą odcinka będzie Natalia Siwiec.

 • Robert M, Akon i R.I.O razem. Natalia Siwiec w teledysku "Famous"

  ...30 września odbędzie się premiera singla i teledysku "Famous". W najnowszym singlu klubowego producenta Roberta M gościnnie słychać wokale Akona i R.I.O.

 • "Taniec z gwiazdami" zarobił 30 milionów

  ..."Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" był jednym z najchętniej oglądanych programów tej wiosny. Okazuje się, że zarobił dla Polsatu ponad 30 milionów złotych. Tyle, przez prawie trzy miesiące, zapłacili reklamodawcy.

 • Zwrot akcji w "Tańcu z Gwiazdami"! Kto odpadł, kto najlepszy?

  W 4. odcinku "Tańca z gwiazdami" z programem Polsatu pożegnała się para Karolina Szostak - Andrej Mosejcuk. Największą sensacją wieczoru było jednak zwycięstwo w głosowaniu jurorów poniewieranej dotychczas na potęgę Natalii Siwiec.

 • Internet oszalał na punkcie nastolatek z Coachelli

  Czasem, by zostać sławnym, wystarczy pojawić się we właściwym miejscu i właściwym czasie. Natalia Siwiec coś o tym wie. Podobnie jak dwie amerykańskie nastolatki.

 • "Taniec z Gwiazdami": Kogo już nie zobaczymy?

  To jednak niespodzianka! W piątym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" z show Polsatu musieli pożegnać się Natalia Siwiec i Jan Kliment. Zdaniem jurorów, para radziła sobie coraz lepiej. W tej edycji "TzG" po raz pierwszy padły cztery dziesiątki - otrzymali je Aneta Zając i Stefano Terrazzino!

 • "Taniec z Gwiazdami" nie powtórzył sukcesu

  ...-49. Piątkowy odcinek udowodnił, że zdecydowanie podniósł się poziom wszystkich tańczących gwiazd. Tylko jedna para otrzymała od jurorów ocenę poniżej 30 punktów, a co najważniejsze, to właśnie w piątkowy wieczór po raz pierwszy w "nowej" historii show padła nota marzeń 40 punktów! Szkoda, że z programem, pożegnać się musiała Natalia Siwiec w parze z Janem Klimentem. Dokładnie tydzień po swoim...

 • "U Kardashianów" i "Królowe hardkoru" na Viva Polska

  ...dzienne. Nie ma dnia, aby na portalach plotkarskich nie pojawił się chociaż jeden artykuł o tej celebrytce i tak od dobrych kilku lat. Do rodziny Kardashianów, Natalii Siwiec i bohaterów "Miłości na...

Wideo na temat: natalia siwiec 30
 • Za jeden post na Instagramie zarabiają 40 tys.?

  Ile zarabiają polscy influencerzy? Krążą plotki, że najbardziej obrotni potrafią zgarnąć za jeden post nawet 30-40 tys. złotych. Czy faktycznie? "Zdarzają się takie kwoty" - potwierdza Natalia Siwiec. "W Niemczech jest blogerka, która bierze 30 tys. euro za post". Plotki potwierdza również Julia Wieniawa: "Funkcjonjuą takie stawki, ale to wszystko zależy od produktu. Najlepiej jak są jakieś

Dyskusje na temat: natalia siwiec 30
 • Re: Czy kujony mogą być sexy?

  Natalia Siwiec też tylko delikatne korekty. Ale jakieś te amerykańskie wampery. Ta kultura tak działa tylko że daje często odwrotne efekty. Wracjąc do kujonów to szkoła szkodzi na zdrowiu za dużo się(...)Każdy młody człowiek jest ładny od 30-stki idzie w dół. Zwłaszcza amerykanie z super laski do babsztyla do tego stale uśmiechnięte po operacjach nie zawsze udanych według mnie zwykła babunia jest