• Informacje na temat:

  natalia siwiec brzydka

Artykuły na temat: natalia siwiec brzydka
 • Michał Malitowski ostro: Parkiet to nie miejsce...

  Michał Malitowski, juror show "Dancing with the Stars. Taniec Gwiazdami", swoją pierwszą dziesiątkę w programie dał w ubiegły piątek... Natalii Siwiec. Tancerz wyraźnie w swojej ocenie odciął się od ostrych opinii Iwony Pavlović, która mocno celebrytkę krytykowała, przyznając jej 1 punkt.

Wideo na temat: natalia siwiec brzydka
 • Brzydka prawda

  Stojąca przed romantycznymi wyzwaniami producentka porannego programu (Heigl) zostaje wplątana przez swojego szowinistycznego korespondenta (Butler), w serię oburzających eksperymentów. Mężczyzna chce udowodnić swoje teorie na temat związków i pomóc jej odnaleźć miłość. Jego błyskotliwe sztuczki, prowadzą jednak do nieoczekiwanych efektów.

 • THE DUFF [#ta brzydka i gruba]

  Bianka jest pewną siebie licealną luzarą, dopóki nie dowiaduje się, że jest też… the DUFF (Designated Ugly Fat Friend), czyli #tąbrzydkąigrubą. Jej "przyjaciółki" potrzebują kogoś takiego, żeby na jego tle wypadać lepiej, a ci, którzy chcą do nich dotrzeć – żeby mieć punkt zaczepienia. Rzecz w tym, że ona wcale nie ma na to ochoty. Brutalnie uświadomiona przez Wesleya postanawia rozprawić się ze szkolną rzeczywistością. Zanim jednak uda jej się przekonać świat, że jest pełnowartościową i do...

 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

Dyskusje na temat: natalia siwiec brzydka
 • Re: "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  niby janka fe, niby brzydka, okropne oczy ,za chuda.....................................ale zobaczcie ile w was emocji wywołuje :) Natalia Siwiec nie miałaby takiej siły przebicia. Z tym ewidentnie producent serialu trafił w dychę.

 • Re: Natalia Siwiec w swoim serialowym debiuc...

  Bożę taka brzydota w serialu!!! Brzydka jak noc Listopadowa!

 • Re: Natalia Siwiec w swoim serialowym debiuc...

  jest brzydka. To jest moje zdanie. A ty sobie miej swoje. Oczy pustaka i usta karpia mnie nie kręcą ani twarz kwadratowa z kształtu. Sztuczne cycki też mi się nie podobają i jak dla mnie jest za chuda. Ręce i nogi jak u szkieletora i biodra słabe.

 • Re: Natalia Siwiec zagra w "M jak miłość"?

  wierz mi ze e wytsraczy odpiac jej sztuczne wlosy zdjac szyuczne rzesy spuscic sylikon z cycków ze juz o wszelkich botoksach nie wspomne i wierz miz e zostaje zwykla przecietna dziewczyna nie brzydka ale zwykla moze i ogolnie ladna ale totalnie przecietna

 • Re: - Robiłam piersi, poprawiałam i usta, gó...

  NATALIA SIWIEC brzydka?? to chyba slepy pisze ze jest brzydka to piekna kobieta lalka po prostu sliczna idealna sama chcoiala bym byc tak piekna jak opna :)