• Informacje na temat:

  natalia siwiec o swoim pierwszym razie

Artykuły na temat: natalia siwiec o swoim pierwszym razie
 • Natalia Siwiec w "Azja Express"?

  Natalia Siwiec nie dostała jak dotąd propozycji udziału w drugiej edycji "Azja Express". Twierdzi jednak, że musiałaby ją dobrze przemyśleć, nie jest bowiem pewna, czy podołałaby wszystkim wyzwaniom, jakie stawia ten program. Gdyby zdecydowała się na uczestnictwo w wyścigu, na partnera wybrałaby swojego męża.

 • Natalia Siwiec: Zawsze marzyłam o trójkącie

  Natalia Siwiec w ostatnim odcinki programu "Kulisy Tańca z gwiazdami" na kanale Polsat Cafe zwierzyła się prowadzącemu program Billgunowi, że całe życie marzyła o trójkącie.

 • Natalia Siwiec w finale "Hell's Kitchen"

  Już 10 czerwca wielki finał pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen". W programie nie zabraknie oczywiście gwiazd, które odwiedzą piekielną restaurację. Dań finalistów będzie próbować Natalia Siwiec, której towarzyszyć będą mąż oraz przyjaciele.

 • Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach – część pierwsza

  Spinache rapuje, a Natalia Siwiec się rozbiera Natalia Siwiec ze względu na swoją urodę jest częstym gościem teledysków. Wystąpiła m.in. ze Stefano Terrazzino w klipie "Here I Am" grupy Vintage Vegas . Po odważnych scenach celebrytki i tancerza pojawiły się nawet plotki o ich romansie. Siwiec pojawiła się również w teledyskach "Famous" Roberta M. , "Trójwymiarowy biznes" Trzeciego...

 • "Taniec z gwiazdami": Pierwsze łzy i kontuzje

  Kwiatkowski. Oprócz Klaudii Halejcio, Anety Zając, Joanny Moro i Dawida Kwiatkowskiego w show udział wezmą: Karolina Szostak, Natalia Siwiec, Viola Arlak, Jacek Lenartowicz, Jacek Rozenek, Piotr...

 • Zwrot akcji w "Tańcu z Gwiazdami"! Kto odpadł, kto najlepszy?

  W 4. odcinku "Tańca z gwiazdami" z programem Polsatu pożegnała się para Karolina Szostak - Andrej Mosejcuk. Największą sensacją wieczoru było jednak zwycięstwo w głosowaniu jurorów poniewieranej dotychczas na potęgę Natalii Siwiec.

 • "Jesteś Bogiem": Celebryci na premierze

  W Multikinie Złote Tarasy odbyła się premiera filmu "Jesteś Bogiem" w reżyserii Leszka Dawida, która ściągnęła całą towarzyska śmietankę Warszawy. Pojawiła się Doda, Tomasz Karolak, Natalia Siwiec, Kazik Staszewski, Weronika Rosati, oraz twórcy filmu.

 • Michał Malitowski ostro: Parkiet to nie miejsce...

  Michał Malitowski, juror show "Dancing with the Stars. Taniec Gwiazdami", swoją pierwszą dziesiątkę w programie dał w ubiegły piątek... Natalii Siwiec. Tancerz wyraźnie w swojej ocenie odciął się od ostrych opinii Iwony Pavlović, która mocno celebrytkę krytykowała, przyznając jej 1 punkt.

 • Aneta Zając o "Tańcu z gwiazdami"

  Lubiana aktorka Aneta Zając od tygodni przygotowuje się do pierwszego odcinka programu "Dancing with the Stars". Artystka intensywnie trenuje ze swoim partnerem Stefano Terrazzino. Początek rywalizacji już 7 marca.

 • Bądź HAPPY z własnym Hitem

  ...o gustach się nie dyskutuje. Mamy dwa skrajne przypadki. Fatboy Slim i gościny udział Christophera Walkena: i z polskiego podwórka - Red i Spinache z gościnnym udziałem Natalii Siwiec: W obu(...) zadowalająca. Choć ryzyko bywa takie, że zła sława może bardzo niekorzystnie odbić się na Artyście. To kilka pomysłów dla Artystów, którzy dodają skrzydeł swoim wideo w obecnych czasach. Pojawiają się...

Wideo na temat: natalia siwiec o swoim pierwszym razie
 • Natalia Siwiec pierwszy raz tak szczerze o córce!

  Natalia Siwiec (34 l.) niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Od czasu porodu postanowiła pierwszy raz odpowiedzieć na nurtujące jej fanów pytania: Jak reaguje na komentarze o tym, że nie była w ciąży, tylko wynajęła surogatkę? Czy córka zmieniła jej podejście do życia? (Dzień dobry TVN/x-news)