• Informacje na temat:

  natalia siwiec usta

Artykuły na temat: natalia siwiec usta
Zdjęcia na temat: natalia siwiec usta
Dyskusje na temat: natalia siwiec usta
 • Re: "Usta Usta": Sensacja! Wraca kolejny serial TVN. W obsadzie Paweł Wilczak

  Uważam, że reżyserem powinien zostać, koniecznie, Krzysztof Zanussi. A do obsady powinni dołączyć, koniecznie, Borys Szyc, Radosław Majdan, Kuba Wojewódzki, Natalia Siwiec. Scenariusz powinna napisać Blanka Jakaśtam, nie pamiętam nazwiska. A muzykę skomponować Krzysztof Sadowski. No i oczywiście produkcją powinien zająć się sam Edward Miszczak.

 • Re: Natalia Siwiec w swoim serialowym debiuc...

  Czy w filmach już nie grają aktorki????????Siwiec,co ona pokaże ,usta otwarte,czy się rozbierze?Tak naprawdę mam dość osóbek w jej pokroju..Polska to jednak nie normalny kraj...

 • Re: Natalia Siwiec zagra w "M jak miłość"?

  Mnie w ogóle nie podoba się jakże sztuczna Pani Natalia i te jej usta koszmarne , wygina je jak mówi , śmieje się w okropny kaczy dziób, dla mnie cała Pani Natalia to okropieństwo i nie wiem tak na prawdę komu ona się może podobać !!!

 • Re: Natalia Siwiec zagra w "M jak miłość"?

  jak będą wyglądać jej usta - po następnych botoksach ,hi,hi,

 • Re: - Robiłam piersi, poprawiałam i usta, gó...

  NATALIA SIWIEC brzydka?? to chyba slepy pisze ze jest brzydka to piekna kobieta lalka po prostu sliczna idealna sama chcoiala bym byc tak piekna jak opna :)

 • Re: Natalia Siwiec w swoim serialowym debiuc...

  jest brzydka. To jest moje zdanie. A ty sobie miej swoje. Oczy pustaka i usta karpia mnie nie kręcą ani twarz kwadratowa z kształtu. Sztuczne cycki też mi się nie podobają i jak dla mnie jest za chuda. Ręce i nogi jak u szkieletora i biodra słabe.

 • Re: Natalia Siwiec w swoim serialowym debiuc...

  Ale zagra faceta? Przecież ona ma twarz typowego faceta, który tylko sobie usta powiększył i piersi. Ale to facet z rysów twarzy. Nie widzicie tego? To może wam już całkiem wzrok odebrało. Nigdy nie chciałabym jej męskiej twarzy mieć i tyle sztuczności w sobie. I nie będę tego serialu oglądała. Ona jest odrażająca we wszystkim.

 • Re: Natalia Siwiec w swoim serialowym debiuc...

  Z której strony pryszczu? Bo ma gębę taką samą jak Ty masz? Męską w 100 %. I co te karykaturalne usta i tak samo karykaturalne piersi tak ci się w niej podobają? Te oczy pustaka i nos jak klama. I ten brak talii? (wcięcia brak) oraz ta wychudzona sylwetka Ale masz tragiczny gust i jesteś tak samo szpetny jak ona. Współczuję brzydalu.

 • Re: Natalia Siwiec w swoim serialowym debiuc...

  I co się dziwisz? Teraz kobieta jest uważana za piękną jak ma prawie wszystko sztuczne. Nawet może mieć oczy pustaka, nos jak klama, usta karpia, twarz męską w rysach, sztuczne wymiona zbyt wielkie do jej sylwetki i wzrostu, talię jak u chłopa czyli brak jej całkowity, patykowate nogi i ręce, wąskie biodra, pustkę w głowie, zero kobiecości w zachowaniu i brak dobrych manier. Jak to się mówi