• Informacje na temat:

  natalia swiat

Artykuły na temat: natalia swiat
 • Natalia Szroeder: Dziewczyna gangstera

  ...3 stycznia na ekrany polskich kin wszedł nowy film Macieja Kawulskiego ("Underdog") zatytułowany "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". W przedstawiającej świat rodzimych mafiosów produkcji w jednej z głównych ról pojawiła się debiutująca na ekranie Natalia Szroeder.

 • ​Natalia Przybysz i jej "Świat wewnętrzny"

  "Świat wewnętrzny" to kolejna piosenka z płyty Natalii Przybysz "Światło nocne".

 • Natalia: Świat płonie!

  Pod szyldem Avian X ukrywa się Natalia Iwaszkiewicz, urodzona w Rosji wokalistka polskiego pochodzenia, obecnie mieszkająca w Stanach Zjednoczonych. U nas możecie zobaczyć teledysk do piosenki "World On Fire" .

 • Natalia Siwiec: Marzyłam, żeby ktoś dał mi szansę

  Już ponad pół miliona Polaków widziało nowy film Macieja Kawulskiego ("Underdog") zatytułowany "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". W przedstawiającej świat rodzimych mafiosów produkcji w jednej z głównych ról pojawiła się aktorka i fotomodelka, Miss Euro 2012, Natalia Siwiec.

 • Co słychać u Natalie Imbruglii? "Czegoś brakowało mi w życiu"

  45-letnia Natalie Imbruglia zdradziła, że brakującym elementem w jej życiu było dziecko. Wokalistka w zeszłym roku została mamą.

 • Natalia Nykiel w wersji country. Posłuchaj zaskakującego singla "Atlantyk"

  Po alternatywnym minialbumie "Origo" Natalia Nykiel przygotowała muzyczną woltę o 180 stopni. Countrowy "Atlantyk" to zaskakująca propozycja dla fanów wokalistki, ale jednocześnie kontynuacja podróży do muzycznych korzeni.

 • Dokument o Natalie Wood w maju w HBO

  ...przyszła na świat 20 lipca 1938 roku jako Natalia Nikołajewna Zacharenko. Nazwisko Wood było pseudonimem artystycznym wymyślonym dla młodej aktorki przez producenta filmowego Williama Getza...

 • Natalie Portman oczarowana Joanną Kulig

  W "Vox Lux" Natalie Portman gra gwiazdę muzyki i sama wykonuje partie wokalne. W głowie aktorki równocześnie brzmi też jakże inny rodzaj muzyki - ścieżka dźwiękowa do filmu "Zimna wojna".

 • Natalia Kukulska: Zhumanizowana elektronika

  Adam Drygalski, Interia: - Jak rozmawiać z Bogiem? Natalia Kukulska: - Nie czuję się specem od dawania takich rad. Nie jest mi do tego potrzebna ani pielgrzymka, ani nawet kościół, ani różaniec. Nie wydaje mi się, żeby Bóg potrzebował tego całego anturażu. Bałam się pisząc tekst do "To za mało". Podchodziłam do niego, jak do jeża. To jedyna piosenka w stu procentach na poważnie. Dużo w niej...

 • Natalia Kukulska na "Ostatniej prostej"

  Autorką koncepcji i scenariusza teledysku jest sama wokalistka, a reżyserem Adam Romanowski, z którym Natalia współpracowała przy dwóch poprzednich teledyskach - "Kobieta" oraz "Halo tu Ziemia(...) siedzimy. Muzykę Natalia Kukulska stworzyła wraz z Archie Shevsky’m i Michałem Dąbrówką, a słowa wspólnie z Martą "Mariką" Kosakowską. "Mało brakowało, a nie byłoby tej piosenki. Stworzona została...

Zdjęcia na temat: natalia swiat
Wideo na temat: natalia swiat
 • Natalia i Paweł z "Rolnik szuka żony": Daliśmy sobie szansę

  Natalia i Paweł to jedyna para w programie „Rolnik szuka żony”, która zdecydowała się stworzyć związek. Jak wspominają udział w programie oraz jakie mają zamiary wobec siebie? O tym opowiedzieli w programie "Świat się kręci". (TVP/x-news)

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1521.

  zaprasza nastolatkę na rodzinny obiad, podczas którego dziewczyna poznaje Małgorzatę, Annę oraz Jerzego. Tymczasem Natalia wciąż walczy o uwolnienie Oliwiera z aresztu...

 • Rozalia Mancewicz wróciła do Białegostoku!

  Rozalia Mancewicz wraz z siostrami wzięła udział w świątecznej kampanii reklamowej torebek Sabriny Pilewicz. Sesja zdjęciowa z udziałem trzech sióstr ma oddawać rodzinny charakter zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Była Miss Polonia nie kryje, że rodzina jest dla niej bardzo ważna, i że to z jej powodu wróciła do Białegostoku, gdzie razem z siostrą Natalią pomaga rodzicom prowadzić gospodarstwo agroturystyczne.

Dyskusje na temat: natalia swiat