• Informacje na temat:

  natalia wrona tadeusz

Artykuły na temat: natalia wrona tadeusz
 • Serialowy przewodnik

  .... Wbrew sugestiom Anki postanawia zafundować sobie jednodniowy urlop. Wierzy, że ten dodatkowy dzień ukoi jej nadszarpnięte nerwy. W pewnym momencie na progu jej mieszkania staje Tadeusz, który nie(...) projekt osiedla. Natalia robi wszystko, co może, by nie zawieść Artura. On tymczasem dociera do Las Vegas. (173) Sagowski prosi Monikę, by wróciła z nim do domu, gdyż już nic nie stoi na drodze do...

 • "Etiuda 2002": Nagrody rozdane!

  W środę, 20 listopada, późnym wieczorem zakończyły się pokazy konkursowe Międzynarodowego Festiwalu Filmowego "Etiuda 2002". W nocy jurorzy ustalili werdykt. Grand Prix, Złotego Dinozaura, otrzymał film "Człowiek magnes", w reżyserii Marcina Wrony z Wydziału Radia i Telewizji w Katowicach. Jego etiuda była już wielokrotnie nagradzana, m.in. na festiwalach w Nowym Jorku, Monachium, Aubagne we Francji, Pescarze we Włoszech.

 • Nagrody 51. Krakowskiego Festiwalu Filmowego

  "Tonia i jej dzieci" Marcela Łozińskiego, "Argentyńska lekcja" Wojciecha Staronia i "1994" Kaveh Tehrani zwyciężyły w swoich kategoriach podczas zakończonego w niedzielę, 29 maja, 51. Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

 • Yach Film: Wybieramy najlepszy teledysk roku!

  Kto zrobił w Polsce najciekawszy teledysk muzyczny ostatnich 12 miesięcy? Odpowiedź na to pytanie poznamy 8 października w Gdańsku, w ostatnim dniu 15. Jubileuszowego Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film. Spośród ponad 190 zgłoszonych teledysków, najwięcej szans mają dokonania grupy Hey i Marii Peszek (po 5 nominacji) oraz Voo Voo, Sistars, Proletaryatu i Olafa Deriglasoffa (po 4 nominacje). Partnerem internetowym festiwalu jest INTERIA.PL.