• Informacje na temat:

  natalia z barw w szczęścia

Artykuły na temat: natalia z barw w szczęścia
 • Deląg w "Barwach szczęścia"

  Przystojny mężczyzna i szybki samochód potrafią zrobić na kobiecie piorunujące wrażenie. Nic dziwnego, że bohaterka "Barw szczęścia", Natalia Zwoleńska (Malwina Buss), na widok przystojnego właściciela komisu samochodowego, zakochała się od pierwszego wejrzenia.

 • Zamieszanie w "Barwach szczęścia"

  W nowych odcinkach "Barw szczęścia" pojawi się trzech nowych przystojniaków, niektóre pary scementują swój związek, a te, które wydawały się niezniszczalne, zadrżą w posadach.

 • Deląg w "Barwach szczęścia"

  ...10 listopada, wśród bohaterów serial u "Barwy szczęścia" pojawi się nowa postać. Wcieli się w nią Paweł Deląg - swego czasu etatowy łamacz niewieścich serc.

 • Nowe miłości w "Barwach szczęścia"?

  Śluby, romanse i zdrady będzie można oglądać w nowych odcinkach "Barw szczęścia". Pojawienie się trzech przystojnych mężczyzn sprawi, że niejedno serce zabije szybciej. Czy to zagrozi związkom, które dotąd uchodziły za szczęśliwe?

 • Nowy w "Barwach szczęścia"

  ...wcielał się w postać Rafała, nauczyciela Natalii. Wyrazistą rolę Albina zagrał także w 5. sezonie "Czasu honoru". Już we wrześniu w nowych odcinkach "Barw szczęścia" zobaczymy, że Kasi uda się namówić...

 • Romans w "Barwach szczęścia"?

  ...ubezpieczenia. Proponuję, żeby pani dała mi swój telefon, a ja zadzwonię, jak wrócę od lakiernika i po prostu pani mi zapłaci - stwierdzi Tomek. Natalia da swój numer telefonu, ale nie skończy się wcale na...

 • "Barwy szczęścia": Mikołaj Krawczyk odchodzi z serialu

  Mikołaj Krawczyk postanowił pożegnać się z serialem "Barwy szczęścia", w którym przez trzy lata wcielał się w Oliwiera Jakubczyka. Kiedy zobaczymy go po raz ostatni?

 • Ola Szwed i salsa w "Barwach szczęścia"

  Aleksandra Szwed wróciła do nauki hiszpańskiego i planuje wycieczkę na Kubę. Zmobilizowała ją do tego rola w popularnym serialu "Barwy szczęścia", w którym gra Lilianę - kubańską mistrzynię salsy.

 • "Barwy szczęścia": Idą zmiany

  Nowy sezon serialu przyniesie wiele zmian w życiu Magdy Zwoleńskiej z "Barw szczęścia". Honorata Witańska jednak przekonuje, że jej bohaterka, jak zawsze, wyjdzie cało z opresji. Pomoże jej w tym serialowa siostra, grana obecnie przez Marię Dejmek.

 • Anna Karwan: Z "The Voice of Poland" do serialu "Barwy szczęścia"

  ...​Finalistka siódmej edycji "The Voice of Poland", Anna Karwan, dołączyła do obsady serialu "Barwy Szczęścia" emitowanego na antenie TVP 2.

Zdjęcia na temat: natalia z barw w szczęścia
Wideo na temat: natalia z barw w szczęścia
 • Zwiastun 1362. odcinka "Barw szczęścia"

  Łukasz naradza się ze swoją adwokat w sprawie opieki nad małym Ksawciem. W związku z pojawieniem się w życiu Kasi Jakubika z jego kryminalną przeszłością, prawniczka widzi szansę na wygraną Sadowskiego w sądzie. Sara zamierza szczerze opowiedzieć Adamowi o swoich uczuciach. Tymczasem on spotyka się z Agnieszką, która wyznaje mu, że jej na nim zależy. Natalia idzie do Rybińskiego, by porozmawiać

 • "Barwy szczęścia": Oliwier nie dostanie rozwodu?

  Co nas czeka w 1469. odcinku "Barw szczęścia"? ​Wobec bezowocnych prób zdobycia pieniędzy na spłatę długu Kasia jest pogodzona ze stratą mieszkania. Waleria i Stefan spotykają się z Tolkiem, mając(...). Natalia niepokoi się, że Oliwier nie dostanie rozwodu. Zwierza się Magdzie, że bardzo zaangażowała się w nowy związek.

 • Odcinek 1342. "Barw szczęścia": Awantura o Agnieszkę

  Między Kasią i Łukaszem dochodzi do ostrej kłótni. Górka jest wściekła na ukochanego, że potajemnie spotyka się z Agnieszką. Wspomina, o sytuacji w Londynie, kiedy przyjaciółka odbiła jej chłopaka. Gdy Walczak zjawia się u Kasi, by wyjaśnić nieporozumienie, Górka żąda, by koleżanka zniknęła z jej życia. Po całonocnej nauce do egzaminów Iwona nie ma ochoty na zaloty Adriana. W tej sytuacji Świderski szuka damskiego towarzystwa gdzieś indziej. Zdeterminowany jedzie do klubiku na Zaciszną,...

Dyskusje na temat: natalia z barw w szczęścia
 • Re: "Barwy szczęścia": Amory przy dziecku

  Zgadzam się. Julka i Paweł byli "koniem trojańskim" obsady. Pierwsza Natalia grana przez Malwinę Buss była super. Pamiętacie Jadwigę i Stefana tez byli fajni. Wątek trójkąta miłosnego Marta-Piotrek-Ewelina też był wciągający. Gordonowie wymiatali a Agnieszka Wagner w roli ofiary super. No i wątek Justyny i jej matki Joli też był rewelacyjny. A teraz flaki z olejem. Nie oglądam Barw od 2012