• Informacje na temat:

  natalia zwoleńska

Artykuły na temat: natalia zwoleńska
 • "Barwy szczęścia": Kto uprowadzi dziecko Natalii?

  Natalia urodzi zdrową i śliczną córeczkę Leę. Noworodek niespodziewanie zniknie ze szpitala...

 • Deląg w "Barwach szczęścia"

  Przystojny mężczyzna i szybki samochód potrafią zrobić na kobiecie piorunujące wrażenie. Nic dziwnego, że bohaterka "Barw szczęścia", Natalia Zwoleńska (Malwina Buss), na widok przystojnego właściciela komisu samochodowego, zakochała się od pierwszego wejrzenia.

 • "Barwy szczęścia": Szok! Sebastian i Natalia będą parą?

  ...kolejna rewolucja i jednak będziesz się żenił z Dominiką - zażartuje Zwoleńska, ale Kowalskiemu wcale nie będzie do śmiechu. - Tamten pociąg już odjechał. Definitywnie. Temat Dominiki jest zamknięty - stwierdzi stanowczym tonem. Natalia wprost zapyta go, czego w takim razie - jeśli nie pocieszenia - od niej oczekuje. - Chcę po prostu pogadać - westchnie porzucony przed ołtarzem mężczyzna...

 • "Barwy szczęścia": Idą zmiany

  Nowy sezon serialu przyniesie wiele zmian w życiu Magdy Zwoleńskiej z "Barw szczęścia". Honorata Witańska jednak przekonuje, że jej bohaterka, jak zawsze, wyjdzie cało z opresji. Pomoże jej w tym serialowa siostra, grana obecnie przez Marię Dejmek.

 • "Barwy szczęścia": Romans Klemensa i Natalii?

  ...- Czuję się teraz jak idiotka - zwierzy się siostrze Magdzie (Honorata Witańska) Zwoleńska. - Teraz nie będę mogła z nim współpracować! Po prostu mi wstyd! Gdybym była wtedy trzeźwa, ani nie zaprosiłabym go do domu, ani nie poszłabym z nim do łóżka. Pełna wyrzutów sumienia Zwoleńska postanowi przekonać Klemensa (Sebastian Perdek), żeby sam wszedł w spółkę z prawnikiem. Górski spotka się potem...

 • Romans w "Barwach szczęścia"?

  Pojawienie się nowego bohatera sporo zmieni w życiu sióstr Zwoleńskich. W roli przystojnego i nieco kłopotliwego Tomka zobaczymy Pawła Ławrynowicza.

 • "Barwy szczęścia": Natalia i Klemens będą razem wychowywać Leę?

  Natalia (Maria Dejmek) wyzna Klemensowi (Sebastian Perdek), że dzięki córeczce czuje się tak, jakby miała nadludzką moc. - Nawet to, że jesteśmy same, nie psuje mi humoru – powie przyjacielowi. - Nie musi tak być. Wiesz, że byłbym dobrym tatą... - usłyszy.

 • Deląg w "Barwach szczęścia"

  10 listopada, wśród bohaterów serial u "Barwy szczęścia" pojawi się nowa postać. Wcieli się w nią Paweł Deląg - swego czasu etatowy łamacz niewieścich serc.

 • "Barwy szczęścia": Natalia obwini się o śmierć Oliwiera!

  Natalia (Maria Dejmek) wyzna Małgorzacie (Adrianna Biedrzyńska), że jest pewna, iż mogła uratować Oliwiera (Mikołaj Krawczyk). - Gdybym przyszła do szpitala pięć minut wcześniej, on byłby teraz w swoim mieszkaniu... - powie matce i zacznie szlochać.

 • Zdąży jeszcze przytulić syna...

  Będą łzy i wielkie emocje! Zanim jednak Ksawery przegra z nieuleczalną chorobą, razem z Kasią wyznają sobie miłość. Zostanie też pełnoprawnym ojcem synka ukochanej, który się akurat urodzi. Wzruszony zostawi im hojny prezent.

Zdjęcia na temat: natalia zwoleńska
Wideo na temat: natalia zwoleńska
 • "Barwy szczęścia": Klemens zdradza Natalii, że pijany Irek pobił Lilianę

  potrzebuje od razu całą sumę, żeby nie przepadł jej udział w programie telewizyjnym. Klemens zdradza Natalii, że pijany Irek pobił Lilianę. Zwoleńska spotyka się z byłym chłopakiem, który prosi ją, by

 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1836.

  Parapetówka u Kajtka i Oliwki zakończyła się wielkim bałaganem i zniszczeniami w mieszkaniu, a także u sąsiadów. Młodzi zawalają szkołę, by wspólnie z Jowitą i Patrykiem uporać się z bałaganem przed wizytą rodziców. Natalia idzie z Klemensem na pogrzeb Oliwiera. Zwoleńska stara się uśpić czujność Wilka udając, że wierzy w samobójstwo Jakubczyka. Tymczasem zazdrosna Alina niespodziewanie odwiedza

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

Dyskusje na temat: natalia zwoleńska