• Informacje na temat:

  natalie portman ma dziecko

Artykuły na temat: natalie portman ma dziecko
 • Natalie Portman: Rodzina ponad wszystko

  Przed gwiazdą Hollywood wielkie wydarzenia prywatne i zawodowe. Pierwsze to narodziny dziecka, drugie – gala wręczenia statuetek Amerykańskiej Akademii Filmowej. Czy 26 lutego aktorka usłyszy: „Oscar powędruje do Natalie Portman”?

 • Natalie Portman porzuca weganizm

  Natalie Portman przyznała, że ze względu na dobro dziecka zdecydowała się zrezygnować z weganizmu. Dziecko zdobywczyni Oscara i jej narzeczonego Benjamina Millepieda przyjdzie na świat latem.

 • Natalie Portman porzuca kino

  Amerykańska aktorka Natalie Portman wycofuje się na razie z show-biznesu. Powód? Gwiazda chce w pełni zająć się swym15-miesięcznym synem, który wymaga coraz większej uwagi swojej mamy.

 • James Blake i "My Willing Heart". Natalie Portman tuż przed porodem

  Popularna aktorka Natalie Portman zagrała w teledysku do piosenki "My Willing Heart" Jamesa Blake'a. Nagrania zrealizowano, gdy 35-letnia gwiazda była w zaawansowanej ciąży.

 • Natalie Portman: Nudziara

  Niebawem w filmie "Vox Lux" zobaczymy Natalie Portman jako ikonę muzyki pop, która za wczesną sławę płaci wysoką cenę. W prawdziwym życiu aktorka bardzo wcześnie wyrwała się z trybów gwiazdorskiego przemysłu.

 • Portman odpiera oskarżenia

  Natalie Portman odpiera oskarżenia tancerki Sarah Lane z American Ballet Theater, dublującej taneczne sceny aktorki w filmie "Czarny łabędź". Lane w jednym z wywiadów zdradziła, że taneczne umiejętności Portman to fikcja.

 • Natalie Portman w zaawansowanej ciąży w teledysku "My Willing Heart" Jamesa Blake'a

  Natalie Portman wystąpiła w teledysku do piosenki "My Willing Heart" Jamesa Blake'a. 35-letnią aktorką oglądać możemy w zaawansowanej ciąży.

 • ​Natalie Portman: Piękny umysł Hollywood

  Ta zima bez wątpienia należy do Natalie Portman. Na początku lutego oglądaliśmy ją w "Jackie", a już 24 lutego do kin trafi "Planetarium" z kolejną niesamowitą rolą 35-letniej aktorki.

 • Ambasadorka Natalie Portman

  Natalie Portman dołączyła do grona gwiazd angażujących się w pomoc dzieciom z krajów rozwijających się. Aktorka, która od roku jest także prywatnie mamą, została mianowana ambasadorką międzynarodowej organizacji charytatywnej Free The Children.

 • "Jackie": Aura tajemnicy Natalie Portman

  ...- Natalie Portman, o której Larraín wypowiada się w samych superlatywach. "Ona ma w sobie coś, co jest niezbędne w sztuce aktorskiej, czyli tajemnicę. Poza tym Natalie - podobnie jak Jackie Kennedy - ma(...). Wśród nich znalazły się m.in. - nominacja do Złotego Globu dla Natalie Portman, trzy nominacje do nagród BAFTA (za pierwszoplanową rolę Portman, najlepsze kostiumy i muzykę), a także - nagroda za...