• Informacje na temat:

  natalie portman plotki

Artykuły na temat: natalie portman plotki
 • Natalie Portman, Jeff Goldblum, Maciej Musiał: Uśmierceni przez media

  Natalie Portman i Jeff Goldblum Media uśmierciły gwiazdę "Leona Zawodowca" w czerwcu 2009 roku. Wtedy w sieci pojawiła się informacja, że Natalie Portman (którą za niedługo będziemy mogli zobaczyć w serialu HBO "We Are All Completely Beside Ourselves") spadła z klifu w Nowej Zelandii. Najśmieszniejszy w całej sytuacji jest fakt, że kilka dni wcześniej media informowały o śmierci Jeffa Goldbluma...

 • Ambasadorka Natalie Portman

  Natalie Portman dołączyła do grona gwiazd angażujących się w pomoc dzieciom z krajów rozwijających się. Aktorka, która od roku jest także prywatnie mamą, została mianowana ambasadorką międzynarodowej organizacji charytatywnej Free The Children.

 • Natalie Portman znów zostanie mamą!

  Natalie Portman (35 l.) i jej mąż Bencjamin Millepied (39 l.)spodziewają się drugiej pociechy!

 • Natalie Portman wyszła za mąż

  Odkąd Natalie Portman pojawiła się na gali rozdania Oscarów z nowym pierścionkiem na palcu wszyscy zadawali sobie jedno pytanie - czy aktorka wyszła za mąż? Informację potwierdził jubiler, który projektował obrączki dla Portman i jej narzeczonego Benjamina Millepieda.

 • Natalie Portman pokazała synka!

  Aleph, syn Natalie Portman i tancerza Benjamina Millepieda, ma już cztery miesiące. Aktorka świetnie się czuje w roli mamy. Zobacz zdjęcia!

 • Natalie Portman wyszła za mąż

  Natalie Portman jest mężatką. W sobotę, 4 sierpnia, słynna aktorka powiedziała "tak" i wymieniła się obrączkami z choreografem Benjaminem Millepiedem.

 • Natalie Portman nie wyjdzie za mąż

  ...27-letnia aktorka Natalie Portman ogłosiła ostatnio, że jest wielką przeciwniczką instytucji małżeństwa.

 • Natalie Portman zrzuciła T-shirt

  To, że macierzyństwo zmienia kobietę, nie ulega wątpliwości. Aktorka Natalie Portman, która w czerwcu urodziła syna Alepha, przyznała, że największa zmiana zaszła w jej stylu ubierania się.

 • Natalie Portman: Był ślub czy nie?

  ...obrączki, które nosi Benjamin Millepied i Natalie Portman. Zostały wykonane z przetworzonej platyny i bezkonfliktowych diamentów" - powiedział, potwierdzając informację o ślubie pary. Przypomnijmy(...)Wszystko przez to, że w przedoscarowy weekend paparazzim udało się zrobić zdjęcia parze, na których widać wyraźnie, że noszą na palcach identyczne obrączki. Mówi się, że Portman i Milliepied mogli...

 • Nie tylko partner Natalie Portman

  Benjamin Millepied wychodzi z cienia Natalie Portman. Choreograf baletowy, którego aktorka poznała na planie "Czarnego łabędzia" i ojciec jej dziecka, został właśnie twarzą perfum Yves Saint Laurenta - LHomme Libre.

Wideo na temat: natalie portman plotki
 • Sex Story

  Film będzie opowiadał o dwójce młodych ludzi, których łączy tylko związek fizyczny, ale z biegiem czasu ta znajomość przekształci się w uczucie.

 • Thor 3D

  Zrealizowany na podstawie kultowego komiksu o Thorze, władcy pioruna, synu Odyna, wydana została w 1962 roku. Thor, który walczy za pomocą Mjollnira, młota wykonanego z tajemniczego metalu, wygnany zostaje z Asgardu, siedziby najwyższych bogów, na Ziemię. Tutaj pozbawiony zostaje wszystkich swoich boskich atrybutów i jako dr Donald Blake, ma nauczyć się pokory i posłuszeństwa. O swojej przeszłości przypomina sobie dopiero kiedy przez przypadek znajduje Mjollnira. Tak rozpoczyna się jego walka...

 • Czarny łabędź

  Najnowszy film jednego z najciekawszych reżyserów współczesnego kina Darrena Aronofsky'ego, twórcy "Źródła", "Requiem dla snu" i "Pi", otwierający tegoroczny festiwal w Wenecji. Fascynujący wizualnie, zaskakujący niekonwencjonalnymi rozwiązaniami thriller o zaciętej rywalizacji dwóch tancerek baletowych, z których każda zdaje się skrywać mroczną tajemnicę. Znakomita obsada: Natalie Portman ("Bliżej" - nominacja do Oscara, "Bracia"), Mila Kunis ("Max Payne", "Księga ocalenia"), Winona Ryder...