• Informacje na temat:

  natalie portman wiek

Artykuły na temat: natalie portman wiek
 • Moby przeprasza Natalie Portman

  W swoich wspomnieniach "Then It Fell Apart" piosenkarz Moby napisał, że spotykał się z Natalie Portman, gdy ta miała 20 lat. Aktorka kategorycznie zaprzeczyła i przedstawiła swoją opinię na temat jej znajomości z muzykiem.

 • Natalie Portman jako gwiazda muzyki

  Laureatka Oscara Natalie Portman w hipnotycznej i prowokującej opowieści o życiu i karierze wielkiej gwiazdy pop. "Vox Lux" w kinach 26 kwietnia!

 • Natalie Portman w specjalnym teledysku do "Vox Lux"

  Sia, jedna z największych współczesnych gwiazd muzyki pop, autorka takich przebojów, jak Chandelier czy The Greatest, napisała również piosenki do "Vox Lux", które śpiewa w filmie Natalie Portman.

 • Portman sprząta po J.Lo

  Natalie Portman uratowała niedawno jeden z filmowych projektów. Zgodziła się wystąpić i wyprodukować film, który porzuciła Jennifer Lopez.

 • Jude Law: Demoniczny piękniś

  W "Vox Lux" dwukrotnie nominowany do Oscara brytyjski aktor Jude Law wciela się w rolę menedżera wielkiej gwiazdy pop, granej przez Natalie Portman. To już ich czwarte spotkanie na ekranie.

 • "Vox Lux": "Czarny łabędź" w wersji pop

  ..."Myślę, że jest to dzieło sztuki, które jest portretem naszego społeczeństwa" - przyznała w jednym z wywiadów Natalie Portman, odtwórczyni głównej roli w filmie "Vox Lux". Krytycy określają ten film mianem "'Czarnego łabędzia' w wersji pop".

 • Brady Corbet: Reżyser współczesności

  Brady Corbet ma zaledwie 30 lat i dwa filmy na koncie, a już udowodnił, że jako reżysera interesuje go kino przez duże "K": wielkie tematy, analiza mechanizmów rządzących współczesnością, wizualny rozmach. W "Vox Lux" wszystko to znajduje odbicie w historii gwiazdy pop. Spektakularności tego "portretu XXI wieku" dopełnia gwiazdorska obsada: Natalie Portman, Jude Law, Raffey Cassidy i Stacy Martin.

 • "Czarna owca" Oscarów

  Film Darrena Aronfosky'ego "Czarny łabędź" to jeden z faworytów tegorocznych Oscarów. Thriller psychologiczny otrzymał pięć nominacji, jednak wielkim przegrany ceremonii okazał się kompozytor muzyki do obrazu z Natalie Portman w głównej roli, Clint Mansell.

 • Najlepsze lesbijskie sceny w historii

  Natalie Portman z Milą Kunis. Susan Sarandon z Catherine Deneuve. Julianna Moore z Amandą Seyfried. Grażyna Szapołowska z Jadwigą Jankowską-Cieślak. Co łączy te aktorskie duety? Z okazji premiery filmu "Pocałuj mnie" przypominamy najsłynniejsze lesbijskie sceny w historii kina.

 • Pielęgnować w sobie wewnętrzne dziecko

  Luc Besson to jeden z najpopularniejszych współczesnych reżyserów. Jest autorem tak znanych filmów, jak: "Leon zawodowiec" (dzięki któremu odkrył uzdolnioną Natalie Nortman), "Nikita", "Wielki błękit", "Piąty element" czy "Angel-A". Na zakończenie kariery postanowił zrobić film dla dzieci i sprawdzić się w zupełnie nowym dla siebie gatunku filmowym.

Dyskusje na temat: natalie portman wiek