• Informacje na temat:

  natalie portman z chłopakiem

Artykuły na temat: natalie portman z chłopakiem
 • Natalie Portman została sama

  Aktorka Natalie Portman (Wzgórze nadziei, Gwiezdne wojny) i jej partner, muzyk Devendra Banhart nie są już razem.

 • Berlinale 2015: Christian Bale poszukuje sensu życia

  Największą sensacją pierwszego weekendu Berlinale okazała się wizyta Natalie Portman i Christiana Bale'a, którzy przyjechali do Niemiec promować najnowszy film Terrence'a Malicka, walczący o Złotego Niedźwiedzia "Knight of Cups". Fani aktorów koczowali przed czerwonym dywanem na kilka godzin przed oficjalną premierą filmu twórcy "Drzewa życia".

 • Nowości Disney+ 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #8

  ..., Natalie Portman, Tom Hiddleston, Samuel L Jackson, Jeffrey Wright, Paul Rudd. Premiera: 2021 rok . Serial o przygodach Cassiana Andora i K-2SO Diego Luna i Alan Tudyk powrócą w serialu (prequelu...

 • Wszystkie światła na Cannes!19 filmów powalczy o Złotą Palmę

  Dziś wieczorem rusza 68. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes! 19 filmów walczyć będzie o Złotą Palmę, a pracami jury kierują w tym roku bracia Coen.

 • Przyznały się, że ich ciąże to wpadki!

  ...mama. O tym, że ciąża Natalie Portman nie do końca była po jej myśli, donieśli znajomi aktorki. Długo nie mogła się oswoić z myślą, że zostanie mamą. Bała się, że to zachwieje jej karierą. Nic(...) plany ze swoim chłopakiem Erikiem Johnsonem. Zrobili to, na co nie zdecydowali się Edyta Pazura z Czarkiem - przesunęli datę ślubu o kilka miesięcy. Jessica nie chciała mieć ciążowej białej sukni...

 • Rozpoczął się 68. festiwal filmowy w Cannes

  W tym roku festiwal filmowy w Cannes odchodzi od kuszących opowieści o wielkim świecie, w zamian decydując się na kino społecznie zaangażowane i do bólu realistyczne. Święto filmu, które rozpoczęło się w środę, potrwa do 24 maja.

 • Czego pragnie Maciek Musiał?

  ...w filmie? - Zagrałbym scenę miłosną z Natalie Portman. Już powtarzałem to tysiąc razy, że jestem w niej zakochany od 6. roku życia, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem "Leona zawodowca".  Zdradź nam...

 • Portman wściekła na chłopaka

  Natalie Portman (23 l.), gwiazda filmów "Leon zawodowiec" i "Atak klonów", po kolejnej kłótni ze swym chłopakiem, znowu jest samotna. A wszystko dlatego, że 25-letni meksykański aktor Gael Garcia Bernal nie pomyślał o tym, żeby zabrać swą narzeczoną na fesiwal do Cannes, gdzie prezentowane są filmy z jego udziałem.

 • Samotna Portman sprzedaje dom

  Hollywoodzka gwiazda Natalie Portman, po rozstaniu ze swoim chłopakiem - muzykiem Devendrą Banhartem - postanowiła sprzedać swój nowojorski dom. Czyżby prześladowały ją bolesne wspomnienia?

 • Natalie Portman bez chłopaka

  Aktorka Natalie Portman i jej partner, folkowy muzyk Devendra Banhart nie są już razem.