• Informacje na temat:

  natasza urbańska 18

Artykuły na temat: natasza urbańska 18
 • Natasza Urbańska: Zmiana w rodzinie

  ...pierwszego małżeństwa. Nie jest tajemnicą, że Kamila (28 l.) i Kuba (18 l.) mieli problem z zaakceptowaniem nowej partnerki taty. Zawsze stawali po stronie swojej osamotnionej mamy, Danuty. I mieli(...) o kobiecie mieszkającej w dżungli. Do Polski wróciła dopiero kilka tygodni temu - opowiada znajoma Józefowiczów. Pani Natasza nie miała nic przeciwko temu, by po powrocie najstarsza córka jej męża...

 • Natasza Urbańska: Wszystko na jedną kartę

  Janusz Józefowicz (53 l.) ostatnio lubi żartować, że jego żona dopiero teraz uzyskała... pełnoletność. W tym roku mija bowiem 18 lat od chwili, gdy Natasza Urbańska (35 l.) zadebiutowała na deskach(...) rozdanie w życiu. Pani Natasza postanowiła, że najwyższy czas sprawdzić się w innej dziedzinie. Chce nadać życiu nowy kierunek. - Mam poczucie, że teraz mogę przenosić góry. Czuję się przeszczęśliwa. To...

 • Natasza Urbańska: Nie jestem stworzona do rywalizacji

  Natasza Urbańska nie boi się wyzwań, o czym świadczy jej udział w "SuperSTARciu". Już w najbliższy piątek, 3 października, zmierzy się z innymi gwiazdami. "Nie jestem stworzona do rywalizacji" - wyznaje jednak artystka.

 • Najpiękniejsza Urbańska

  Natasza Urbańska, jedna z głównych faworytek w sobotnim konkursie "Piosenka dla Europy 2008", została wybrana najpiękniejszą Polką w plebiscycie magazynu "Viva!".

 • Urbańska: Isis? Nie znam

  Natasza Urbańska, główna faworytka do zwycięstwa w polskich preselekcjach do Eurowizji, nie ogląda się na konkurencję. Razem z przyjaciółmi z Teatru Buffo dopracowuje szczegóły układów choreograficznych.

 • Urbaś odpadł, Urbańska lepsza od Muchy

  Siedem par, duch Michaela Jacksona, cha-cha, rumba, jive, pasodoble i walc wiedeński na deser - tego wszystkiego byliśmy świadkami śledząc 7. odcinek "Tańca z gwiazdami". W niedzielę, 18 października, z programu odpadł Marcin Urbaś.

 • Stawia na solową karierę

  Zapracowana i szczęśliwa. Natasza Urbańska właśnie dołączyła do "Tańca z gwiazdami"!

 • "Must Be The Music": Brian Allan w drodze po sławę

  W najbliższą niedzielę (18 października) na scenie "Must Be The Music" zaprezentuje się Brian Allan. Uczestnik pochodzący ze Szkocji współpracował z m.in. Edytą Górniak, Nataszą Urbańską i Patricią Kazadai. Teraz sam postanowił zwalczyć o sławę.

 • Sensacja w "Tańcu z gwiazdami"!

  Jedna z najbardziej gorących par polskiego show-biznesu pojawi się w "Tańcu z gwiazdami". Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz wystąpią w programie! Żadne z nich jednak nie zatańczy. Co zatem będą robili?

 • Najpiękniejsze Polki 2008

  Marta Żmuda Trzebiatowska, Justyna Steczkowska, Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza 2008". W ubiegłym roku zwyciężyła Natasza Urbańska.

Zdjęcia na temat: natasza urbańska 18