• Informacje na temat:

  natasza urbańska filmy

Artykuły na temat: natasza urbańska filmy
 • Najgorsze filmy? Polskie filmy!

  Znów chodzimy do kina na polskie filmy, kolejne rodzime produkcje plasują się w czołówce zestawień box office, jednak krytycy pozostają niewzruszeni. W 10-tce najgorszych filmów 2011 roku według recenzentów INTERIA.PL znalazło się aż... 9 polskich obrazów!

 • Kret, Anka i Natasza

  Kiljański, Anna Dereszowska, Krzysztof Zalewski, Paweł Bączkowski, a także czterej debiutanci. Natasza Urbańska, w duecie z zagraniczną gwiazdą wieczoru Paulem Anką, wykona znany amerykański przebój(...) w swoich domach naukę tańca np. telefonami komórkowymi wezmą udział w konkursie "Pokaż co potrafisz". Najlepsze filmy wybierze sam Janusz Józefowicz. Widzowie będą mogli także zagłosować na...

 • Jerzy Hoffman: Filmy, wojny, romanse

  Na ekranach polskich kin "1920 Bitwa Warszawska", a na księgarnianych półkach "Filmy, wojny, rozróby" - wywiad-rzeka z reżyserem. To doskonała okazja, by kolejny raz rzucić okiem na twórczość "hetmana" polskiego kina i zapytać: czy jest coś czego nie wiemy o Jerzym Hoffmanie?

 • Jerzy Hoffman: Filmy, wojny, romanse

  ...wcielił się w postać marszałka Józefa Piłsudskiego. Obok niego, główne role w najnowszej produkcji Hoffmana, zagrały gwiazdy znane z pierwszych stron gazet: Borys Szyc i Natasza Urbańska. Przeczytaj...

 • Światowe niekariery polskich wokalistek

  Edyta Górniak? Niezły początek i sprzedażowa klęska na do widzenia. Tatiana Okupnik? Zarzynanie "Skyfall" i śpiewanie do pustych foteli. Natasza Urbańska? Szumne zapowiedzi i kompromitujący występ dla sytych krawaciarzy w klubie w Los Angeles. Ilekroć polska piosenkarka próbuje zrobić światową karierę, tylekroć kończy się to powrotem na tarczy. Przynajmniej w ostatniej dekadzie.

 • Janusz Józefowicz: Nie wytrzymaliśmy tego finansowo

  ...połączenia techniki stereoskopowej z żywym teatrem. Widzowie oglądają spektakl w okularach, w jakich zazwyczaj ogląda się filmy trójwymiarowe, a my pokazujemy jednocześnie i materiał 3D, który powstał...

 • Sylwester i Nowy Rok przed telewizorem

  W ostatnią noc 2010 roku muzyczny bój o widza tradycyjnie stoczą Dwójka i Polsat - obie stacje na swoich antenach będą transmitować duże imprezy plenerowe. Pozostałe kanały w Sylwestra stawiają głównie na filmy, których nie zabraknie także w Nowy Rok.

 • Julia Kamińska ma urodziny!

  Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli" i Natasza Sznajder z "Reguł gry", kończy we wtorek, 13 listopada, 25 lat. - Byłam grzeczną i... nudną dziewczynką - wyznała niedawno aktorka .

 • Co jeszcze planuje Jerzy Hoffman?

  Dzień po przedpremierze filmu "1920 Bitwa Warszawska" - najnowszego obrazu Jerzego Hoffmana, ukazała się książka "Filmy, wojny i rozróby" - spisany przez Stanisława Zawiślińskiego wywiad-rzeka z reżyserem.

 • Film "365 dni" trafił 1 kwietnia na Netfliksa

  ...platformie Netflix. Przyspieszone premiery polskich filmów w Internecie to efekt pandemii koronawirusa. Zaledwie w ostatnich dniach na serwisach VOD pojawiły się takie filmy jak "Mayday", "Pan(...) kochanków zobaczymy Annę Marię Sieklucką oraz Michele'a Morrone'a. W pozostałych rolach wystąpili Magdalena Lamparska, wcielająca się w Olgę, najlepszą przyjaciółkę głównej bohaterki, Natasza...

Dyskusje na temat: natasza urbańska filmy