• Informacje na temat:

  natasza urbańska i borys szyc

Artykuły na temat: natasza urbańska i borys szyc
 • Szyc i Urbańska w wersji 3D

  W poniedziałek odbył się pierwszy pokaz nowego filmu Hoffmana i konferencja prasowa z udziałem twórców. - Popłakałem się ze wzruszenia - powiedział po projekcji grający główną rolę Borys Szyc, czyli Jerzy Knape z "Przepisu na życie". - Praca przy tym filmie była chyba największą zawodową przygodą mojego życia - dodał. Także Natasza Urbańska, czyli Silene z "Fali zbrodni", nie kryła, że udział...

 • Najgorszy polski film? "Obce ciało" z 6 Wężami!

  6 statuetek Węża zdobył film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" deklasując konkurencję podczas gali honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Najgorszym aktorem sezonu okazał się Borys Szyc ("Dżej dżej"), Wąż dla najgorszej aktorki trafił do Barbary Kurdej-Szatan ("Dzien dobry, kocham cię").

 • Natasza Urbańska (30 l.) Najpiękniejszą Polką, Mateusz Damięcki (27 l.) Najpiękniejszym Polakiem. Tak zadecydowali czytelnicy dwutygodnika "Viva!", którzy wybrali ich spośród 50 nominowanych w kolejnej edycji plebiscytu "Najpiękniejsi Vivy!".

 • Szyc i Urbańska u Hoffmana

  Dzisiaj, 29 czerwca, na terenie twierdzy Modlin koło Warszawy rozpoczynają się zdjęcia do filmu Jerzego Hoffmana "Bitwa Warszawska 1920". Głównych bohaterów zagrają Borys Szyc i Natasza Urbańska.

 • Urbańska doprowadzona do łez na planie

  ...33-letnia Natasza Urbańska nie ma podobno łatwego życia na planie filmu "Bitwa Warszawska 1920". Obrywa jej się od Borysa Szyca za to, że nie skończyła żadnej szkoły aktorskiej.

 • Szyc i Urbańska w wokalnym duecie

  Trwa nagrywanie muzyki do filmu Jerzego Hoffmana "Bitwa warszawska 1920". Kompozytorem jest Krzesimir Dębski, a promujący film utwór zaśpiewają odtwórcy głównych ról - Natasza Urbańska i Borys Szyc.

 • Myśli o Januszu, kiedy całuje Borysa

  Natasza Urbańska wyznaje, że podczas scen miłosnych z partnerem z planu myślała o swoim mężu! Dlaczego nie jesteśmy zaskoczeni?

 • Natasza Urbańska zagra z Niną Andrycz

  Teatr Studio Buffo przygotowuje musical o Poli Negri. W głównej roli wystąpi Natasza Urbańska, której w jednej ze scen towarzyszyć będzie... Nina Andrycz. - Zapowiada się rewolucja, to będzie coś fantastycznego - zapowiada Urbańska.

 • Kożuchowska i Wieczorek najpiękniejsi w Polsce?

  ...goście mogli również wysłuchać niecodziennych muzycznych duetów. Na scenie pojawili się m.in.: Borys Szyc, Natasza Urbańska, Edyta Górniak, Halina Mlynkowa oraz Krzysztof Kiljański. Impreza nie(...), mieć piękną duszę jak Edyta Górniak; raczej zgniję w piekle, a tam będzie na bramce konferansjerem Borys Szyc, dowcipy będzie opowiadać Mucha, śpiewać będzie Natasza Urbańska i Józefowicz znowu nie...

 • Natasza Urbańska: Bardzo się bałam

  Natasza Urbańska już niebawem zaprezentuje swoje aktorskie umiejętności na dużym ekranie i to w dodatku w filmie samego Jerzego Hoffmana. "To mój debiut i bardzo się bałam" - wyznaje artystka.

Zdjęcia na temat: natasza urbańska i borys szyc