• Informacje na temat:

  natasza urbańska jezyk

Artykuły na temat: natasza urbańska jezyk
 • "365 dni": Natasza Urbańska po włosku

  ...narzeczonej Massimo, głównego bohatera opowieści. Anna pochodzi z wpływowej rodziny mafijnej. To silna, zdeterminowana, porzucona kobieta, która planuje zemstę na byłym kochanku" - mówi Urbańska w rozmowie(...) bez problemu. Rola Anny nie była duża, dlatego Urbańska nie miała wielu dni zdjęciowych. Ale jeden z nich zapamiętała doskonale. "Brałam udział w scenie balu, nakręconej z wielkim rozmachem...

 • Kuba Wojewódzki pociesza Nataszę Urbańską

  ...razem postanowił nie kopać leżącej. "Śmiało można powiedzieć, że jej uroda dorównuje jej pechowi. Natasza Urbańska nie okupuje pierwszych miejsc w rankingach sympatii ani mediów, ani odbiorców. Jak mawia mój ­kolega Czesław Mozil, 'wiśniówką na torcie' niechęci okazała się kolekcja ubrań aktorki, Musses, dosyć brutalnie skrytykowana przez wszystkich. Natasza, nie martw się. Znam to z doświadczenia...

 • Urbańska: Jej czas nadchodzi!

  ...romans zaczął się, gdy choreograf był jeszcze w związku małżeńskim. Dlatego początki nie były łatwe. Ale Natasza Urbańska wiedziała, że będą kiedyś razem, że to mężczyzna jej życia. On zobaczył w niej wielki talent, otoczył opieką. Czuł, że zrobi z niej wielką gwiazdę. I nie pomylił się. Dziś Natasza Urbańska jest jedną z najbardziej rozchwytywanych artystek. Robi coraz więcej rzeczy. Śpiewa, gra...

 • Urbańska: Chce mieć do kogo wracać

  Janusz Józefowicz wprowadza rewolucję. W grudniu Studio Buffo zaprasza na musical w 3D. W głównej roli - Natasza Urbańska.

 • Czego brakuje Nataszy Urbańskiej?

  Natasza Urbańska budzi skrajne emocje - od zachwytu po irytację. Wiosną wokalistka pojawi się w kolejnym programie telewizyjnym "Bitwa na głosy". Czy uda jej się zdobyć sympatię publiczności?

 • Już wzbudza emocje

  Producenci "Tańca z gwiazdami" mogą zacierać ręce. Nowa prowadząca, Natasza Urbańska, i nowy juror, Janusz Józefowicz, już wzbudzają emocje. Co będzie dalej?!

 • Gwiazdy kochają podróże

  Nawet jeśli wyjazdy gwiazd związane są z obowiązkami zawodowymi, starają się one czerpać z nich jak najwięcej satysfakcji i traktować jako okazję do poznania innych kultur. Dla wielu gwiazd podróże stanowią źródło inspiracji do ich działalności artystycznej. Mówią o tym m.in. Natasza Urbańska i Marcin Tyszka.

 • Światowe niekariery polskich wokalistek

  Edyta Górniak? Niezły początek i sprzedażowa klęska na do widzenia. Tatiana Okupnik? Zarzynanie "Skyfall" i śpiewanie do pustych foteli. Natasza Urbańska? Szumne zapowiedzi i kompromitujący występ dla sytych krawaciarzy w klubie w Los Angeles. Ilekroć polska piosenkarka próbuje zrobić światową karierę, tylekroć kończy się to powrotem na tarczy. Przynajmniej w ostatniej dekadzie.

 • Za kulisami finału "Bitwy na głosy"

  ...podkreślała Natasza Urbańska) uczestnicy udali się na wspólną imprezę. Na parkiecie prym wiodła Halina Mlynkova, natomiast bracia Golcowie nie mieli sobie równych w pałaszowaniu kolejnych potraw...

 • ​#wszystkobędziedobrze: Roksana Węgiel, Piotr Kupicha, Golec uOrkiestra i inni

  Polskie gwiazdy połączyły siły w utworze "Wszystko będzie dobrze", którego celem jest wsparcie dla fanów w czasie pandemii koronawirusa. Do sieci trafił nakręcony domowym sposobem teledysk.

Wideo na temat: natasza urbańska jezyk
 • Natasza Urbańska: Nie jem poza domem. Boję się!

  Natasza Urbańska zdradza, że nie wkłada niczego do ust poza domem. "Boję się jeść obce rzeczy" - oświadcza. W swojej posiadłości mają z Januszem swoje ekologiczne uprawy i nimi się żywią. Pozazdrościć! (Źródło: Na Językach/x-news)