• Informacje na temat:

  natasza urbańska ostatni teledysk

Artykuły na temat: natasza urbańska ostatni teledysk
 • Natasza Urbańska mówi "dość". Chce się uniezależnić

  Po latach życia w cieniu męża Natasza Urbańska (39 l.) powiedziała „dość” i chce zostać niezależną od niego artystką. By odnieść sukces, zatrudniła menadżerkę Beaty Kozidrak. Janusz Józefowicz (57 l.) martwi się, że nie wyniknie z tego nic dobrego.

 • Natasza Urbańska: Nowy teledysk, fantazyjne kostiumy

  Natasza Urbańska, którą możemy oglądać w programie "Super STARcie", pracuje nad nowym teledyskiem. Gwiazda nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że spełniła w ten sposób marzenie o współpracy ze znaną polską kostiumografką Katarzyną Konieczką. W nowym klipie Urbańska pojawi się w kilku fantazyjnych strojach zaprojektowanych przez sopocką artystkę, m. in. obcisłym gorsecie w kolorze

 • Natasza Urbańska do hejterów: Spróbujcie sami coś zrobić

  Natasza Urbańska za klip do piosenki "Rolowanie" mocno oberwała od internautów i krytyków. Niebawem ukaże się jej teledysk do kolejnej piosenki. Podobno równie kontrowersyjny...

 • Najgorszy polski film? "Obce ciało" z 6 Wężami!

  6 statuetek Węża zdobył film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" deklasując konkurencję podczas gali honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Najgorszym aktorem sezonu okazał się Borys Szyc ("Dżej dżej"), Wąż dla najgorszej aktorki trafił do Barbary Kurdej-Szatan ("Dzien dobry, kocham cię").

 • Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz zdecydowali się na "zawodowy rozwód"

  Ostatnie plany uniezależnienia się od męża zakończyły się katastrofą... Czy tym razem będzie inaczej? Jak czytamy w tygodniku „Świat i Ludzie”, Natasza Urbańska (39 l.) i Janusz Józefowicz (57 l.) mieli zdecydować się na zawodowy rozwód.

 • CeZik roluje Nataszę Urbańską i Michała Wiśniewskiego (KlejNuty i teledysk "Kiełbasa nietłusta")

  To musiało się wydarzyć - CeZik wziął na warsztat dwa najgorętsze "przeboje" ostatnich tygodni: "Rolowanie" Nataszy Urbańskiej i "Filiżanka" Michała Wiśniewskiego.

 • Natasza Urbańska (37 l.) w "Faktach po południu" wzięła w obronę swoją piosenkę "Rolowanie", która w ostatnich dniach stała się obiektem drwin nie tylko ze strony internautów, ale również publicystów.

 • Urbańska: Isis? Nie znam

  Natasza Urbańska, główna faworytka do zwycięstwa w polskich preselekcjach do Eurowizji, nie ogląda się na konkurencję. Razem z przyjaciółmi z Teatru Buffo dopracowuje szczegóły układów choreograficznych.

 • Aga Zaryan o Urbańskiej w finale "SuperStarcia": Oto Polska właśnie!

  Natasza Urbańska (37 l.) i Rafał Brzozowski decyzją widzów znaleźli się w finale "SuperStarcia", pokonując m.in. Mietka Szcześniaka, Monikę Borzym czy Titusa z Acid Drinkers. Werdykt budzi sporo emocji, również w samej branży muzycznej.

 • Po co nam Eurowizja?

  W sobotę (23 lutego) wieczorem dowiemy się kto będzie w maju reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji. Główną faworytką jest Natasza Urbańska, gwiazda telewizyjnej Jedynki, która transmituje koncert "Piosenka dla Europy 2008".

Wideo na temat: natasza urbańska ostatni teledysk
 • Małgorzata Walewska o Urbańskiej: Seks i szokowanie

  Słynna polska śpiewaczka operowa i mezzosopranistka, Małgorzata Walewska, twierdzi, że Natasza Urbańska - mimo potencjału muzycznego, jaki posiada - zbyt mocno próbowała zaszokować publiczność swoimi ostatnimi dokonaniami, zwłaszcza teledyskiem do piosenki "Rolowanie". – Natasza jest piękną dziewczyną, dobrze się rusza i całkiem nieźle śpiewa, więc widzę w niej potencjał. Widziałam jednak

Dyskusje na temat: natasza urbańska ostatni teledysk