• Informacje na temat:

  natasza urbańska ostatni teledysk

Artykuły na temat: natasza urbańska ostatni teledysk
 • Natasza Urbańska: Nowy teledysk, fantazyjne kostiumy

  Natasza Urbańska, którą możemy oglądać w programie "Super STARcie", pracuje nad nowym teledyskiem. Gwiazda nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że spełniła w ten sposób marzenie o współpracy ze znaną polską kostiumografką Katarzyną Konieczką. W nowym klipie Urbańska pojawi się w kilku fantazyjnych strojach zaprojektowanych przez sopocką artystkę, m. in. obcisłym gorsecie w kolorze...

 • Michele Morrone ("365 dni"): Zobacz teledysk "Hard For Me"

  Znany z filmu "365 dni" Włoch Michele Morrone zaprezentował nowy teledysk do piosenki "Hard For Me". Klip podbił internet - w ciągu dwóch dni od premiery został odtworzony ponad 3,2 mln razy.

 • Natasza Urbańska: Seksapil rodem z Buffo

  Aktorka, piosenkarka i tancerka Natasza Urbańska skończyła w czwartek, 17 sierpnia, 40 lat. Artystka rozpoczęła karierę w 1993 roku na scenie Teatru Studio Buffo.

 • CeZik roluje Nataszę Urbańską i Michała Wiśniewskiego (KlejNuty i teledysk "Kiełbasa nietłusta")

  To musiało się wydarzyć - CeZik wziął na warsztat dwa najgorętsze "przeboje" ostatnich tygodni: "Rolowanie" Nataszy Urbańskiej i "Filiżanka" Michała Wiśniewskiego.

 • Pączki w Tłuszczu: Tomasz Karolak debiutuje płytą "LOVElas" (teledysk "Kiedy rozum śpi")

  ...gitarowych fascynacji Tomka i Bartka. Większość utworów napisał Bartek, warstwą tekstową zajął się m.in. Wojtek Byrsk i(m.in. Ira, Lady Pank, Bracia, De Mono, Natasza Urbańska, Ania Wyszkoni, Izabela(...) Video (wokalista Wojtek Łuszczykiewicz z gitarzystą Markiem Janem Kisielińskim są autorami promocyjnego singla "Kiedy rozum śpi"). Reżyserem teledysku "Kiedy rozum śpi" jest Pascal Pawliszewski, który...

 • Urbańska: Isis? Nie znam

  Natasza Urbańska, główna faworytka do zwycięstwa w polskich preselekcjach do Eurowizji, nie ogląda się na konkurencję. Razem z przyjaciółmi z Teatru Buffo dopracowuje szczegóły układów choreograficznych.

 • Patrycja Markowska i teledysk "Za nas dwoje"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Za nas dwoje" z "Krótkiej płyty o miłości" Patrycji Markowskiej.

 • Po co nam Eurowizja?

  W sobotę (23 lutego) wieczorem dowiemy się kto będzie w maju reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji. Główną faworytką jest Natasza Urbańska, gwiazda telewizyjnej Jedynki, która transmituje koncert "Piosenka dla Europy 2008".

 • Światowe niekariery polskich wokalistek

  Edyta Górniak? Niezły początek i sprzedażowa klęska na do widzenia. Tatiana Okupnik? Zarzynanie "Skyfall" i śpiewanie do pustych foteli. Natasza Urbańska? Szumne zapowiedzi i kompromitujący występ dla sytych krawaciarzy w klubie w Los Angeles. Ilekroć polska piosenkarka próbuje zrobić światową karierę, tylekroć kończy się to powrotem na tarczy. Przynajmniej w ostatniej dekadzie.

 • Steczkowska: "Nie wierzcie baranom"

  Justyna Steczkowska, dokooptowana w ostatniej chwili do grona kandydatów w konkursie Premier na festiwalu w Opolu, już musi się bronić przed zarzutami o złamanie regulaminu.

Wideo na temat: natasza urbańska ostatni teledysk
 • Małgorzata Walewska o Urbańskiej: Seks i szokowanie

  Słynna polska śpiewaczka operowa i mezzosopranistka, Małgorzata Walewska, twierdzi, że Natasza Urbańska - mimo potencjału muzycznego, jaki posiada - zbyt mocno próbowała zaszokować publiczność swoimi ostatnimi dokonaniami, zwłaszcza teledyskiem do piosenki "Rolowanie". – Natasza jest piękną dziewczyną, dobrze się rusza i całkiem nieźle śpiewa, więc widzę w niej potencjał. Widziałam jednak

Dyskusje na temat: natasza urbańska ostatni teledysk