• Informacje na temat:

  naturalne piersi kobiet

Artykuły na temat: naturalne piersi kobiet
 • Jane Seymour: Aktorka naturalna

  ...gra w nim owdowiałą kobietę, która staje przed szansą naprawienia relacji ze swoją starszą córką-pracoholiczką, kiedy ta przyjeżdża na pogrzeb ojca. W obliczu tragedii, która nieoczekiwanie zbliża je(...) historycznych. - Później ubrali mnie w dżinsy i kazali grać role ofiar. Potem, przez jakiś czas, byłam "złą kobietą". Potem miałam być zabawna... W swojej karierze zagrałam też wiele sławnych kobiet...

 • Cardi B broni kobiet po operacjach plastycznych. "Przestańcie je atakować"

  Raperka Cardi B stanęła w obronie kobiet, które zdecydowały się na operacje plastyczne. Przypomniała, że kiedyś śmiano się z tego, że ma płaskie pośladki i mały biust.

 • Kiedy mężczyzna udaje kobietę

  Zrozumieć ją, to ... przebrać się za nią. Choćby pół żartem, pół serio. Co to znaczy być kobietą, najlepiej wiedzą aktorzy, którzy musieli włożyć szpilki, pomalować usta i przymierzyć obcisłą sukienkę. Z okazji Dnia Kobiet przypominamy najlepsze kinowe role kobiet... granych przez mężczyzn.

 • Veronica Roth: Kobieta ma prawo być kimkolwiek zechce

  ...widownia, która chce oglądać kobietę na czele wielkiego kina akcji. Z historią Katniss może identyfikować się każdy bez względu na płeć. Piersi naprawdę nie są tu przeszkodą.... Z drugiej strony obawiam(...) z "Igrzyskami śmierci" - przyszłość, tyrania, społeczeństwo klasowe, Katniss kontra Tris... - Wiem, te porównania są naturalne. Czasami stykam się z pytaniem: "Kto wygrałby w bezpośrednim starciu...

 • Najlepszy biust ma Kozidrak?

  Stylista Tomasz Jacyków (40 l.) o dojrzałych piersiach.

 • Nowa misja Angeliny Jolie

  Po upublicznieniu wiadomości o przejściu podwójnej mastektomii na początku tego roku, Angelina Jolie podejmuje się teraz misji mającej na celu upowszechnienie na całym świecie badania na mutację genu, który może prowadzić do raka piersi i jajnika.

 • Samusionek o gwiazdach w kampaniach społecznych

  Anna Samusionek uważa, że gwiazdy powinny się angażować w kampanie społeczne i akcje dobroczynne. Jej zdaniem znanym i lubianym osobom łatwiej jest nakłonić odbiorców do działania, np. przełamania wstydu przed samobadaniem piersi. Ona sama zachęca do tego wszystkie Polki.

 • "Spódnice w górę!": Dziewczynom jest gorzej

  ..."Spódnice w górę!" to film stworzony przez kobiety z myślą o innych kobietach i o mężczyznach, którzy ich pożądają. W komedii występują najsłynniejsze Francuzki świata, m.in. Isabelle Adjani, Laetitia Casta i Vanessa Paradis. Co działo się na planie tej produkcji?

 • Kaja Paschalska: Nie boję się porażek!

  Na oczach widzów Kaja Paschalska z małej dziewczynki wyrosła na piękną kobietę, która ma sporo pasji: aktorstwo, muzykę, malarstwo.

 • Kate Beckinsale: Akcja!

  ...się w sytuacjach, które niekoniecznie odpowiadają jego preferencjom zawodowym. Tak właśnie było z "Underworld". Silne, opanowane kobiety - Fakt, że film ten odniósł taki sukces, dał mi niewiarygodną(...) podczas wcielania się w silne, opanowane kobiety. Zarazem jednak myślę sobie wtedy: "To niewiarygodne, że mi się to udaje!" Moi bliscy uważają tego rodzaju reakcje za bardzo zabawne, histeryczne wręcz...

Zdjęcia na temat: naturalne piersi kobiet
Dyskusje na temat: naturalne piersi kobiet
 • Re: ​Księżna Meghan na niepublikowanych wcześniej zdjęciach!

  Jak chodzi o operacje- droga, bolesna rekonalescencja ale ( u dobrego chirurga!) daje ladny efekt i nie powinno byc komplikacji- chyba, ze masz pecha i jestes w nielicznej grupie kobiet, ktorych cialo odrzuca implanty. Sztuczne piersi sa twardsze niz naturalne i troche zimniejsze niz reszta ciala.