• Informacje na temat:

  nauka tańca

Artykuły na temat: nauka tańca
 • "Barwy szczęścia": Ada Fijał na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"

  ...... (śmiech). Na szczęście podobno poczucie rytmu mam, więc jest baza, na której da się pracować. Wszyscy uczestnicy show podkreślają, że to jest piekielnie trudna nauka. Co dla ciebie do tej pory było(...) wydarzy? Nie zawsze utwór, który kochamy, który wydaje nam się być idealnym tłem do tańca, w rzeczywistości takim jest. Czasem piosenka ma fajną melodię, ale nie da się do niej dobrze zatańczyć. My...

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Wyznania Ady Fijał

  - Nie próbowaliśmy jeszcze rumby, wydaje mi się, że jest trudna. Z drugiej strony jest też nasycona emocjami, a te z kolei można zagrać - mówi Ada Fijał, jedna z uczestniczek wiosennej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Zobaczymy, co utalentowana aktorka zaprezentuje na parkiecie.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Teraz czas na... taniec!

  W poniedziałek, 17 lutego - w dniu 25. urodzin Antoniego Królikowskiego, czyli Kuby z "Ciszy nad rozlewiskiem" - producenci 14. edycji "Tańca z gwiazdami" ujawnili nazwisko ostatniego uczestnika show, które pojawi się na antenie Telewizji Polsat już 7 marca. Okazało się, że jest nim... Antoni Królikowski!

 • Michał Malitowski wygrał International Championship

  Michał Malitowski - zawodowy tancerz i juror telewizyjnego hitu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - wraz ze swoją partnerką Joanną Leunis po raz dziewiąty wygrał prestiżowy turniej tańca International Championship rozgrywany w londyńskim Royal Albert Hall.

 • "rodzinka.pl": Olga Kalicka w każdy taniec wkłada kawałek swojego serca!

  Niemal każdy taniec w wykonaniu Olgi Kalickiej i Rafała Maseraka potwierdza, że młodziutka aktorka to po prostu urodzona tancerka! Jurorzy "Tańca z gwiazdami" oceniają jej występy wysokimi notami, a widzowie - głosując na nią i Rafała - co tydzień pozwalają im na awans do kolejnego odcinka. Wszystko wskazuje na to, że Olga sięgnie po Kryształową Kulę i czek na 100 tysięcy złotych! - Nie skupiam...

 • "Taniec z Gwiazdami": Łapanowski zaprosi partnerkę na kurs gotowania

  - W pracę z nami tancerze wkładają kawałek życia i duszy - mówi Grzegorz Łapanowski, uczestnik 3. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W podzięce za tę pracę szef kuchni zamierza zaprosić swoją partnerkę na kurs gotowania.

 • Pavlović gotowa na nową edycję "Tańca z gwiazdami"! Zdradziła, co sądzi o udziale Dominiki Gwit!

  ...schudła blisko 50 kilogramów, napisała książkę o odchudzaniu i znów przytyła. Czy gwiazdy z nieco większą ilością kilogramów faktycznie mają gorzej podczas nauki tańca? Iwona Pavlović twierdzi, że...

 • Michał Malitowski: Największa wpadka w "Tańcu z Gwiazdami"?

  Już 14 listopada zobaczymy finał "Tańca z Gwiazdami". Juror show Polsatu, Michał Malitowski, zdradza, co, jego zdaniem, decyduje o wygranej i za którego uczestnika szczególnie trzyma kciuki.

 • Julia Kamińska trenuje... erotyczny taniec na rurze!

  Julia Kamińska, czyli Zuza z "Na dobre i na złe", dołączyła do grona wielbicielek tańca na rurze. Najpierw uczyła się tej techniki na potrzeby spektaklu "Zorro", teraz postanowiła doskonalić swoje umiejętności. Zdaniem aktorki, to doskonały sposób na to, by zadbać o formę.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Gaz pieprzowy i taniec na rurze

  Często gra słodkie, bezradne kobietki. Prywatnie Marta Żmuda Trzebiatowska jest twardzielką, która gdy trzeba, sama potrafi się obronić. Swoją wiedzą dzieli się w programie "Niepokonane". Jest singielką, ale marzy, by założyć rodzinę.

Zdjęcia na temat: nauka tańca
Wideo na temat: nauka tańca
 • Do rywalizacji na parkiecie przystąpi 12 par - gwiazdy i celebryci oraz najlepsi tancerze. Od uczestników oczekuje się sprawności fizycznej, poczucia rytmu i umiejętności szybkiej nauki kroków.

 • Maraton tańca

  Klimatyczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia producentów "Wesela" i "Domu złego". Magdalena Łazarkiewicz, autorka "Ostatniego dzwonka" oraz "Białego małżeństwa" - przebojowych filmów o pierwszych miłościach i dojrzewaniu, powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności, które eksplodują w trakcie konkursu tanecznego, elektryzującego mieszkańców pewnego miasta. Dwie dziewczyny - Joanna Kulig ("Sponsoring") i Olga Frycz ("Wszystko co kocham") wystawiają na próbę swoją...

 • Nauka spadania

  Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu – nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do Walentynek.

Dyskusje na temat: nauka tańca
 • Re: Rodzinne porachunki

  Dziwne bez piersi a nauka tańca brzuchem? coś tu nie gra .No jak to będzie wyglądało? Scenarzyści są ''cudowni\\ na przekór tego co chcą widzowie zrobią i tak inaczej .Nie połączą tej pary !!!!!!!!!!!!! A szkoda ,aż żal oglądać .

 • Re: Zdrowie na kredyt

  a po co jej samochód ? nauka tańca ''jazda na koniu w łóżku '' teraz auto ? biedactwo A gdzie jej głupi brat ? dostał kase i znikł!! Teraz będzie dopiero potrzebowała opiekunki !!! Biedny Wituś za stary aby dżwigać a ona za dobra dla niiego !! haha Wituś lepiej ci wychodzi gotowanie buraków ! Fela, ale jesteś pusta.

 • Zdrowie na kredyt

  a po co jej samochód ? nauka tańca ''jazda na koniu w łóżku '' teraz auto ? biedactwo A gdzie jej głupi brat ? dostał kase i znikł!! Teraz będzie dopiero potrzebowała opiekunki !!! Biedny Wituś za stary aby dżwigać a ona za dobra dla niiego !! haha Wituś lepiej ci wychodzi gotowanie buraków !

 • Re: Trudne decyzje

  Fajny,fajny widać wyrażnie jak na dłoni ,wszystko z życia .Nawet ta Agata wyszła za mąż za tego Pawła tylko dlatego aby zrobić na złość Witkowi ,a teraz zamiast ratować swój związek to ona szybko ,szybko chce go unieważnić ! to gdzie miłość ,wsparcie w chorobie ? Jaki to przykład ? Widzi że Lena umiera to co ,chce szybko zająć jej miejsce ? Gdzie jej piesek ,? a nauka tańca ? eee Serial