• Informacje na temat:

  nazwiska dziewczyn

Artykuły na temat: nazwiska dziewczyn
 • Poppy: Dziewczyna z internetu

  ...: "Staram się to wszystko rozstrzygnąć. Czy jestem chłopcem, a może dziewczyną? To spektrum. Dużo mówię o ubraniach, ale i o robotach i komputerach. Gdyby na płycie miało znaleźć się słowo będące przesłaniem(...). Kto stoi za Poppy? Pewna grupa internautów jest przekonana, dziewczynę wspierają iluminaci i inne potężne siły (chociażby okultyści). "Twardymi" dowodami mają być nagrania analizujące filmiki...

 • Shailene Woodley: Dziewczyna, która rozbraja Hollywood

  ...- opowieści o niezależnej, współczesnej dziewczynie, która przeżywa rozterki miłosne i zastanawia się, jak dalej pokierować swoim życiem. "To znakomita rola Shailene Woodley" - czytamy w Screendaily, a sama aktorka przyznaje, że filmowa Daphne to jej alter ego. Dzięki tej roli, podobnie jak bohaterki serialu "Girls", czy "Seksu w wielkim mieście", Woodley towarzyszyć będzie wielu dziewczynom...

 • Nicole Kidman: Dziewczyna z Honolulu

  W sobotę, 20 czerwca, Nicole Kidman obchodzi 53. urodziny. Karierę zaczynała jako 14-latka w teatrze ulicznym. Dziś ma na swoim koncie Oscara za rolę Virginii Woolf w "Godzinach", uznanie Hollywood i niekończące się propozycje kolejnych filmów.

 • Dziewczyna wygryzła Bonda

  James Bond słynie z zamiłowania do pięknych kobiet i efektownych gadżetów. W 20 filmach jedną z jego wizytówek były zegarki Rolex, zanim w "Casino Royale" zamienił markę na Omegę. Jednak to nie agent 007 jest jej ambasadorem, lecz jego najnowsza dziewczyna.

 • Nazwisko Frycz zobowiązuje

  W serial u "Dom nad rozlewiskiem" Olga Frycz gra Marię, córkę Małgosi i Konrada. "To spokojna dziewczyna, która wie, czego chce od życia i konsekwentnie do tego dąży" - opowiada aktorka.

 • Nowe twarze polskiego kina. Zapamiętajcie te nazwiska!

  ..." intrygującą, śmiałą dziewczynę (Maja Pankiewicz - o niej za chwilę). Rozpoczynają flirt... grę..., która oboje może bardzo zranić. Kuszą się i prowokują na przemian. Razem z reżyserem oraz Łukaszem(...) z Interią (cały wywiad można przeczytać tutaj - kliknij ). Anna Karczmarczyk (ur. 1991) Pamiętacie Alicję z głośnych "Galerianek" Katarzyny Rosłaniec? Historię o dziewczynach, które włóczą się po...

 • Salma Hayek dziewczyną Bonda?

  Salma Hayek ("Desperado", "Bardzo dziki zachód") jest kolejną aktorką, której nazwisko łączy się z przygotowywaną obecnie już dwudziestą opowieścią o przygodach Jamesa Bonda. Piękna Meksykanka ma podobno w "Bondzie 20" zagrać dziewczynę słynnego agenta. Jest więc kolejną w ostatnich miesiącach kandydatką do tej roli.

 • Bardzo samotna dziewczyna

  ..."Jest jedną z najbardziej utalentowanych aktorek, z którymi pracowałem" - powiedział o Lindsay Lohan producent James Robinson , dodając: "Myślę, że jest po prostu bardzo samotną dziewczyną".

 • Nowa dziewczyna Bonda

  Witryna www.hollywood.com poinformowała niedawno, że wybrano już nową dziewczynę Jamesa Bonda do kolejnej serii przygód agenta 007. Została nią Minnie Driver, 29-letnia brytyjska aktorka, najbardziej znana z filmów "Buntownik z wyboru" i "W kręgu przyjaciół".

 • "Dziewczyna z pociągu": Złamane przez życie

  Czasem niewinne marzenia zmieniają się w przerażającą rzeczywistość - takim hasłem promowana jest ekranizacja jednego z największych bestsellerów ostatnich lat - "Dziewczyny z pociągu" Pauli Hawkins. Za kamerą Tate Taylor ("Służące"), w obsadzie m.in. Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Luke Evans, Justin Theroux i Haley Bennett. Sukces murowany?

Zdjęcia na temat: nazwiska dziewczyn
Wideo na temat: nazwiska dziewczyn
 • Siostra Joanny Kulig zmieniła nazwisko! Wstydzi się jej?

  Młodsza siostra Joanny Kulig postanowiła pójść w jej ślady i również chce być aktorką. Dziewczyna postanowiła jednak nieco odciąć się od rodziny i zmieniła nazwisko. Od teraz nie nazywa się Kulig, a Schneider. "To nazwisko po prababci" - wyjaśnia. Myślicie, że to pomoże jej w zrobieniu kariery? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • "M jak miłość": Odcinek 1425.

  ojca. Mężczyźni są tak agresywni, że w obronie byłej żony musi stanąć Paweł. A w finale Zduński postanawia sam pomóc dziewczynie w remoncie.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1379

  chce, by mąż wyjeżdżał do Danii na zarobek. Między Marleną i Czarkiem dochodzi do ostrej kłótni o listę gości ślubnych. Dziewczyna ma żal do narzeczonego, że sam wypisał ponad sto nazwisk, wiedząc, że

Dyskusje na temat: nazwiska dziewczyn