• Informacje na temat:

  nazwiska gwiazd

Artykuły na temat: nazwiska gwiazd
 • Prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. Zmarlak, Kołek, Szczołek. O kim mowa?

  Nie wszystkie postacie, które znamy ze szklanego ekranu w rzeczywistości nazywają się tak, jak nam się przedstawiają. Czasem artyści decydują się na zmianę nazwiska na pseudonim, który brzmi atrakcyjniej lub jest bardziej chwytliwy. Jak naprawdę nazywają się polskie gwiazdy?

 • Sylwester TVN w Warszawie. Kto wystąpi? Znamy nazwiska gwiazd!

  Przedstawiciele stolicy oraz stacji TVN ujawnili, kto wystąpi na tegorocznej imprezie sylwestrowej w Warszawie. Największymi gwiazdami imprezy będą: Bajm, Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny i Agnieszka Chylińska. Transmisja na antenie TVN 31 grudnia od godz. 19:40.

 • "Taniec z gwiazdami": Znamy wszystkie nazwiska!

  ..."Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" powraca jesienią z nową plejadą gwiazd. Jury i prowadzący pozostaną bez zmian.

 • Kto wystąpi na Sylwestrze TVN-u w Warszawie? Znamy nazwiska gwiazd!

  Przedstawiciele stolicy oraz stacji TVN ujawnili, kto wystąpi na tegorocznej imprezie sylwestrowej w Warszawie. Największymi gwiazdami imprezy będą: Bajm, Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny i Agnieszka Chylińska.

 • Najgorętsze nazwiska polskiego kina

  ...życzenie, ta charyzmatyczna góralka z Muszynki do listy swoich "kolegów i koleżanek z planu" dopisuje kolejno: Juliette Binoche, Kristin Scott Thomas i Ethana Hawke'a. "Nie mam nabożnego stosunku do gwiazd(...). I jest to jedna z nielicznych ról, w której Gierszał nie czuje się najlepiej. Nie najlepiej reaguje również na huczne porównania do wielkich gwiazd światowego kina. Kiedy rolą Dominika w "Sali...

 • "Taniec z Gwiazdami": Znamy wszystkie pary 11. edycji

  Wiosną na antenie Polsatu pojawi się kolejna edycja programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars". Taneczne show od lat przyciąga przed telewizory masę widzów. Czy tak będzie i tym razem? Znamy już wszystkie pary 11. edycji! Kto z kim zatańczy?

 • Fan, który zmienił nazwisko na Michael Jackson, zbiera pieniądze, aby to odkręcić

  Michael Jackson miał na świecie rzesze fanów, którzy byli w stanie zrobić dla niego naprawdę wiele. Niektórzy byli tak zafiksowani jego osobą, że byli nawet w stanie… zmienić nazwisko. Teraz, po szokującym i głośnym na całym świecie dokumencie "Leaving Neverland", mężczyzna, który nazwał się Michaelem Jacksonem, zbiera pieniądze, by wrócić do swojego oryginalnego nazwiska.

 • Oscary 2020: Elton John wśród gwiazd, które wystąpią na gali

  Do tegorocznej gali rozdania Oscarów zostało już tylko kilkanaście dni. Organizatorzy ogłosili nazwiska artystów, którzy zadbają o oprawę muzyczną tego widowiska.

 • Sopot: Głośne nazwiska w konkursie

  ...z "Fabryki Gwiazd") oraz Volver (zespół założony przez finalistę "Idola" Mariusza Totoszko i Tomka Luberta, współtwórcę sukcesów Virgin, później w Video). W 2009 roku nagroda dziennikarzy trafiła w ręce...

 • Ostatnia żyjąca gwiazda "Przeminęło z wiatrem". Olivia de Havilland kończy 104 lata

  Olivia de Havilland, jedna z największych gwiazd klasycznego Hollywood, dwukrotna laureatka Oscara, ostatnia żyjąca osoba z obsady "Przeminęło z wiatrem", obchodzi w środę, 1 lipca, 104. urodziny. Pamięta się o niej nie tylko ze względu na wybitne role filmowe, ale także z powodu konfliktu z młodszą siostrą, również znaną aktorką, Joan Fontaine.

Zdjęcia na temat: nazwiska gwiazd
Wideo na temat: nazwiska gwiazd
Dyskusje na temat: nazwiska gwiazd