• Informacje na temat:

  nehrebecka

Artykuły na temat: nehrebecka
 • Anna Nehrebecka: Nieraz było trudno

  ..."Jestem normalnym człowiekiem, który denerwuje się, krzyczy i potrafi nawymyślać, oczywiście nie przekraczając nigdy pewnego poziomu. Nawet jeśli mam ochotę trzepnąć kogoś w głowę, nie robię tego, ale cisnąć talerzem, już szybciej" - mówi Anna Nehrebecka, aktorka znana z takich produkcji, jak "Ziemia obiecana", "Rodzina Połanieckich", "Noce i dnie" czy "Jan Serce".

 • Anna Nehrebecka: Życie to sztuka wyboru

  Nehrebecka występowała w kościołach, prywatnych mieszkaniach. Jeździła po całym kraju, częściej siedziała w pociągu niż w domu, chociaż stanowczo jej to odradzano. Była w drugiej, zagrożonej ciąży...

 • Anna Nehrebecka o starzeniu się z godnością

  ..."Gdy miałam zatrudnić swoją pierwszą agentkę, zapytała mnie, kiedy zrobię sobie botoks? Powiedziałam, że nie zrobię tego" - mówi Anna Nehrebecka. Aktorka jest jedną z bohaterek programu "Okiem Ohme. Polka wiecznie młoda".

 • Gwiazda w "Londyńczykach"

  Wielka gwiazda polskiego kina w serial u "Londyńczycy"! Anna Nehrebecka o swojej bohaterce, Małgorzacie mówi: "To pewna siebie, bardzo podobna do mnie kobieta!".

 • Nowe gwiazdy w "Na dobre i na złe"

  W 239. odcinku popularnego serial u "Na dobre i na złe" zobaczymy aż dwie nowe, aczkolwiek dobrze znane gwiazdy. Na ekranie pojawią się Anna Nehrebecka ( "Panna z mokrą głową" , "Ziemia obiecana" ) i Maria Gładkowska ( "Chopin - Pragnienie Miłości" , "Magnat" ).

 • Gdynia 2005: Ośmiu sprawiedliwych

  Znany jest już pełny skład jury głównego konkursu XXX Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W tym roku filmy oceniać będą m.in. Andrzej Wajda, jako przewodniczący, Paweł Edelman, Magdalena Piekorz i Anna Nehrebecka. Od tych ludzi będzie zależało, kto zdobędzie w tym roku statuetkę Złotych Lwów...

 • Wojna o Bolka i Lolka zakończona

  Sąd Najwyższy w Warszawie oddalił w czwartek, 17 czerwca, kasację wyroku dotyczącego sporu o prawa autorskie do słynnych rysunkowych postaci Bolka i Lolka pomiędzy Alfredem Ledwigiem a spadkobiercami Władysława Nehrebeckiego. Podtrzymał w ten sposób decyzję Sądu Apelacyjnego w Bielsku Białej, że jedna trzecia tych praw należy do spadkobierców Nehrebeckiego.

 • Bolek i Lolek na okładce pisma dla gejów

  Właściciele majątkowych praw autorskich do postaci Bolka i Lolka, bohaterów popularnych w Polsce filmów animowanych dla dzieci, są zbulwersowani umieszczeniem wizerunku maluchów na okładce berlińskiego pisma dla gejów i lesbijek "Siegessaeule". Roman Nehrebecki zapowiedział oddanie sprawy do sądu przeciw redaktorowi naczelnemu magazynu i rysownikowi.

 • Orły 2014: "Ida" najlepszym filmem

  ...drugiego planu: Anna Nehrebecka i Arkadiusz Jakubik. Czwartą statuetkę dostał - za najlepszy scenariusz - twórca obrazu Maciej Pieprzyca. O tytuł najlepszej aktorki z Agatą Kuleszą rywalizowała(...) najlepszego aktora Dawid Ogrodnik pokonał zaś Janusza Gajosa ("Układ zamknięty") i odtwórcę roli Lecha Wałęsy w filmie Andrzeja Wajdy - Roberta Więckiewicza. Gwiazdy filmu "Chce się żyć" - Anna Nehrebecka...

 • Freddie Mercury będzie miał ulicę w Warszawie? Mieszkańcy zbierają podpisy

  ...pomysł ulicy, upamiętniającej lidera zespołu Queen, otwarta jest Anna Nehrebecka, przewodnicząca Komisji Nazewnictwa w Radzie Warszawy. Jednak szanse, że będzie to parkowa alejka są małe. Bardziej(...), niekoniecznie związanych z martyrologią" - podkreśla Anna Nehrebecka. Rada Warszawy jest otwarta na propozycje w sprawie lokalizacji nowej ulicy. Zbiórka podpisów mieszkańców pod projektem stworzenia alejki...

Zdjęcia na temat: nehrebecka
Wideo na temat: nehrebecka
 • "Kruk. Szepty słychać po zmroku": Nowy teaser serialu

  „Kruk” to pierwszy serial CANAL+ w standardzie 4K. Premiera wiosną 2018. W głównej roli - Adama Kruka, inspektora kryminalnego - wystąpi Michał Żurawski. Obok niego widzowie zobaczą również: Cezarego Łukaszewicza, Katarzynę Wajdę, Andrzeja Zaborskiego, Annę Nehrebecką, Marcina Bosaka i Jerzego Schejbala. Za reżyserię serialu odpowiada Maciej Pieprzyca. Pomysłodawcą i twórcą scenariusza jest Jakub Korolczuk, a za produkcję wykonawczą odpowiada OPUS TV (Piotr i Łukasz Dzięciołowie).

Dyskusje na temat: nehrebecka