• Informacje na temat:

  neil tennant muzyk

Artykuły na temat: neil tennant muzyk
 • Pet Shop Boys: W basenie z Bono

  Neil Tennant, wokalista angielskiej grupy Pet Shop Boys, dość nerwowo zareagował na spotkanie z Bono. Muzyk obawiał się stanięcia twarzą w twarz z wokalistą formacji U2 - wszystko przez przeróbkę przeboju "Where The Streets Have No Name", którą londyński duet zaprezentował w 1991 roku.

 • "Elektryczni" Pet Shop Boys

  Legenda brytyjskiej sceny pop, formacja Pet Shop Boys już w czerwcu wydadzą nowy album zatytułowany "Electric". Po 28 latach współpracy Neil Tennant i Chris Lowe opuścili wytwórnię płytową Parlophone.

 • Pet Shop Boys mówią "tak"

  ..."To fantastyczna płyta popowa, wykraczająca poza ramy jednego gatunku" - tak album "Yes" reklamuje Neil Tennant z Pet Shop Boys. Płyta ukaże się 23 marca.

 • Pet Shop Boys osobno

  Taneczny duet Pet Shop Boys będzie kolejnym wykonawcą, który przygotowuje kolejną kompilację z serii "Back To Mine". Dwupłytowe wydawnictwo będzie już 20. częścią projektu, w którym udział wzięły już m.in. takie gwiazdy sceny elektronicznej jak New Order, Everything But The Girl, Faithless, czy The Orb. Co ciekawe, Neil Tennant i Chris Lowe swoje propozycje przedstawią osobno.

 • "Nigdy się nie kłócimy"

  Zespołu Pet Shop Boys nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Od ponad 10 lat jest on jedną z największych gwiazd muzyki pop. 15 lipca duet Neil Tennant i Chris Lowe wystąpił w Gliwicach w ramach tegorocznej Inwazji Mocy organizowanej przez radio RMF FM. Dosłownie na dwie godziny przed wyjściem na scenę o tym jak pracują, jak będzie wyglądał ich nowy album i czy lubia udzielać wywiadów z Pet Shop...

 • Psychodelia zawładnęła Warszawą

  ..."Chyba wszyscy wiedzą, jaką piosenkę teraz zagramy. Dlatego nie będę jej przedstawiał" - powiedział Neil Tennant, wokalista brytyjskiego duetu Pet Shop Boys, tuż przed tym, jak drugiego dnia Summer Of Music Festival (niedziela, 10 września, Warszawa) zespół zagrał na bis swój najpopularniejszy w Polsce przebój "Go West". Przed klasykami synth popu popisowe koncerty dali m.in. neosoulowy Amp...

 • Cudem uniknęli śmierci

  Neil Tennant i Chris Lowe spali sobie spokojnie podczas lotu z Chile do Nowej Zelandii, gdy pilot zauważył lecące fragmenty płonącego meteorytu. Na szczęście dla muzyków i załogi, udało się uniknąć katastrofy. "Byliśmy w błogiej nieświadomości. Nic nam nie powiedziano" - opowiada 52-letni Tennant. "Następnego ranka stewardesa podając nam śniadanie zapytała, czy cieszymy się z tego, że żyjemy...

 • "Zmarnowaliśmy 20 lat"

  Pet Shop Boys, ikona muzyki synthpopowej, w najnowszym singlu "Love etc." z punkowa wręcz złością uderza w konsumpcjonizm.

 • Pancerni Pet Shop Boys

  Nie sprawdziły się obawy tanecznego duetu Pet Shop Boys i publiczność dopisała na ich koncercie w niedzielę, 12 września, na londyńskim placu Trafalgar Square. Muzycy obawiali się, że pogoda zniechęci widzów do zobaczenia legendarnego niemego filmu "Pancernik Potiomkin" z akompaniamentem ich muzyki.

 • Gwiazdy muzyki i filmu, które w czwartek 31 maja, udały się na premierę musicalu "Closer To Heaven", napisanego przez członków grupy Pet Shop Boys, uznali go za sukces. Krytycy są w tej kwestii jednak podzieleni.