• Informacje na temat:

  nel w pustyni

Artykuły na temat: nel w pustyni
 • Karolina Sawka topless! Tak dziś wygląda Nel z "W pustyni i w puszczy"

  Karolina Sawka poczuła lato! Piękna aktorka, której sławę przyniosła rola Nel w ekranizacji "W pustyni i w puszczy", zaskoczyła fanów śmiałym zdjęciem, na którym pozuje bez stanika.

 • Dzieci Magdy Gessler jak... Staś i Nel

  ...burzę blond włosów. "Jak Staś i Nel" - napisała jedna z internautek, a jej opinia spotkała się z aplauzem pozostałych obserwatorów. Inni komentujący sugerowali także, że zdjęcie zamieszczone przez Gessler przypomina kadr z filmu. I rzeczywiście, gdyby nie widoczny w tle współczesny jacht, można by uznać, że to nie Lara i Tadeusz, ale Karolina Sawka i Adam Fidusiewicz na planie filmu "W pustyni...

 • Karolina Sawka nago! Tak wygląda dziś Nel z "W pustyni i w puszczy"

  Karolina Sawka, którą pamiętamy przede wszystkim z roli Nel w ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy", nie jest już małą dziewczynką. Obecnie ma 25 lat i w jednym z przedstawień teatralnych pojawia się na scenie nago.

 • Co robi Nel z "W pustyni i w puszczy"?

  Skończyła 50 lat. Ale wciąż można rozpoznać w niej tę błękitnooką Nel...

 • Monika Rosca: Co robi dziś Nel z filmu "W pustyni i w puszczy"?

  Choć nie jest związana z aktorstwem, po 41 latach ludzie nadal widzą w niej złotowłosą Nel z filmu "W pustyni i w puszczy" (1973) Władysława Ślesickiego.

 • "Nel jest podobna do mnie"

  Karolina Sawka jest pełną wdzięku 9-latką i jak na swój wiek bardzo zdolną młodą aktorką. W castingu do filmu "W pustyni i w puszczy" musiała zmierzyć...

 • "W pustyni i w puszczy": 45 lat po premierze

  ...​Napisane na początku XX wieku "W pustyni i w puszczy" to jedna z najpoczytniejszych powieści Henryka Sienkiewicza, polskiego noblisty, autora m.in. "Quo Vadis" oraz słynnej "Trylogii". W 1973 roku zrealizowano na podstawie książki film i serial, które dziś uznawane są za jedne z najpopularniejszych polskich produkcji wszech czasów.

 • "W pustyni i w puszczy": Zbliża się premiera

  ...19 marca w Teatrze Wielkim w Warszawie odbędzie się premiera filmu "W pustyni i w puszczy" - ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza, w reżyserii Gavina Hooda. Cztery dni później film wejdzie na(...) i Nel, zobaczymy Adama Fidusiewicza i Karolinę Sawkę.

 • Ruszają zdjęcia do filmu "W pustyni i w puszczy"

  Już w tym tygodniu rusza produkcja nowej wersji filmu "W pustyni i w puszczy". Po miesiącach poszukiwań wybrano nareszcie odtwórców głównych ról. Nel zagra ośmioletnia Karolina Sawka, córka znanego rysownika Henryka Sawki. W postać Stasia wcieli się piętnastoletni Adam Fidusiewicz.

 • Premiera "W pustyni i w puszczy" w Teatrze Wielkim

  W poniedziałek wieczorem, 19 marca, w Teatrze Wielkim w Warszawie odbył się uroczysty premierowy pokaz najnowszej ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy". Obecni byli twórcy filmu i prawie wszyscy aktorzy biorący udział w tej superprodukcji.

Zdjęcia na temat: nel w pustyni
Dyskusje na temat: nel w pustyni