• Informacje na temat:

  nelly zdjęcia

Artykuły na temat: nelly zdjęcia
 • Fantazje Nelly Furtado

  Nelly Furtado, seksowna kanadyjska wokalistka pop, znana przede wszystkim z przeboju "Like A Bird", ujawniła dziennikarzom, że kiedy jeździ na koncerty, zawsze ma przy sobie zdjęcie jakiegoś przystojnego mężczyzny, bo dzięki temu może lepiej się zrelaksować.

 • Nelly Furtado się nie rozbierze

  Nelly Furtado odrzuciła lukratywną propozycję "Playboy'a". Popularny magazyn dla panów zaoferował wokalistce pół miliona dolarów za rozbieraną sesję zdjęciową.

 • Nelly zagra w filmie

  Nelly, amerykański raper, którego album "Country Grammar" przez pieć tygodni utrzymywał się na szczycie amerykańskiej listy najpopularniejszych płyt, wkrótce zadebiutuje jako aktor. W filmie "Snipes" zagra artystę, który zostaje porwany na dzień przed premierą swojego nowego albumu.

 • Nelly Furtado, kanadyjska wokalistka pop, znana na razie z przeboju "Like A Bird", postanowiła dać upust swym "brudnym" myślom w najnowszym teledysku. Męska część fanów na pewno spodziewa się pięknych zdjęć skąpo odzianej piękności. I w sumie mają oni rację, tyle że nie do końca.

 • Nelly Furtado w operze mydlanej

  Wokalistka Nelly Furtado wystąpi w portugalskim serial u "Floribella". Pochodząca z Azorów, a wychowana w Kanadzie piosenkarka przyznała, że niewiele brakował, by zadebiutowała na wielkim ekranie w pełnometrażowej produkcji.

 • Sekretna miłość Dickensa

  Trwają zdjęcia do filmu "The Invisible Woman" - o sekretnej miłości Karola Dickensa do młodej dziewczyny, Nelly Ternan. Główne role zagrają w nim Ralph Fiennes i Felicity Jones.

 • Sophie Marceau w miłosnym trójkącie

  Sophie Marceau ( "Świat to za mało" ), Vincent Perez ( "Królowa potępionych" ) i Charles Berling ("Nelly i pan Arnaud"), stworzą miłosny trojkąt w filmie "Je reste". Produkcja rozpocznie się w styczniu 2003 roku, w Paryżu.

 • Karel Gott choruje na białaczkę. 80-letni gwiazdor wydał oświadczenie

  ..." - informuje Gott. 80-letni gwiazdor zaapelował o poszanowanie prywatności jego rodziny, przede wszystkim jego nieletnich córek: Charlotte Elli (ur. 2006) i Nelly Sofie (ur. 2008). Matką dziewczynek(...) 2020 r. Właśnie zakończyły się zdjęcia do filmu dokumentalnego o życiu wokalisty.

 • Karel Gott nie żyje. Legendarny wokalista miał 80 lat

  ..." - informował Gott. 80-letni gwiazdor zaapelował o poszanowanie prywatności jego rodziny, przede wszystkim jego nieletnich córek: Charlotte Elli (ur. 2006) i Nelly Sofie (ur. 2008). Matką dziewczynek jest(...) 2020 r. Niedawno zakończyły się też zdjęcia do filmu dokumentalnego o życiu wokalisty.

 • Mariah Carey: "Mimi" później

  ..., Nelly, Twista, Kanye West i Jermaine Dupri. A już w poniedziałek, 31 stycznia, rozpoczną się zdjęcia do wideoklipu do piosenki "It's Like That". Jego reżyserem został Brett Ratner , odpowiedzialny...