• Informacje na temat:

  nergal aktorem

Artykuły na temat: nergal aktorem
 • Nergal, Skiba i Wiśniewski komentują film "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego

  ...20 maja Telewizja Polska wyemitowała dokument Sylwestra Latkowskiego pt. "Nic się nie stało", który miał opowiadać o pedofilii w środowisku celebryckim. Po emisji w zdecydowany sposób na temat produkcji wypowiedzieli się m.in. Nergal i Krzysztof Skiba.

 • Nergal i John Porter razem ("Cyrulik Jack" Me And That Man)

  Utworem "Cyrulik Jack" debiutuje nowy zespół Me And That Man. Na czele grupy stoją John Porter i Nergal, lider metalowego Behemotha.

 • "AmbaSSada": Nergal śpiewa "Sen o Warszawie" Czesława Niemena (wideo)

  Do sieci trafiło wideo zapowiadający komedię Juliusza Machulskiego "AmbaSSada". Zobaczyć możemy czwórkę aktorów, w tym Nergala z grupy Behemoth, wykonujących przeróbkę przeboju "Sen o Warszawie" Czesława Niemena.

 • "Big Doder", czyli Doda i Nergal od kulis

  ...!" - pada odpowiedź od kogoś z ekipy. I wszystko jasne... Taka niezwykła atmosfera panuje w domu polskiej królowej popu i jej ukochanego - Nergala, lidera heavymetalowej grupy Behemoth. To z niego można oglądać cotygodniowe relacje w programie "Szymon Majewski Show" w cyklu "Big Doder, czyli Złopolscy". W roli Dody widzimy mknącą po schodach Katarzynę Kwiatkowską, a w roli Nergala, w dresie i pełnej...

 • "AmbaSSada": Nergal śpiewa "Sen o Warszawie" Czesława Niemena (wideo)

  Do sieci trafiło wideo zapowiadający komedię Juliusza Machulskiego "AmbaSSada". Zobaczyć możemy czwórkę aktorów, w tym Nergala z grupy Behemoth, wykonujących przeróbkę przeboju "Sen o Warszawie" Czesława Niemena.

 • "Padliśmy ofiarą manipulacji". Zespół Vox z oświadczeniem po filmie Latkowskiego

  ...20 maja Telewizja Polska wyemitowała dokument Sylwestra Latkowskiego pt. "Nic się nie stało", który miał opowiadać o pedofilii w środowisku celebryckim. Po emisji w zdecydowany sposób na temat produkcji wypowiedzieli się m.in. Nergal. Swoje oświadczenie wystosował również zespół Vox.

 • "Tak po prostu musiało się stać"

  ...- Zarówno w życiu zawodowym jak i w życiu prywatnym zawsze słuchałem swojej intuicji i chyba już tak zostanie - przekonuje Nergal, lider Behemotha w rozmowie z Piotrem Brzychcym z magazynu "Hard Rocker".

 • Sylwester Latkowski znów atakuje Borysa Szyca

  ...tam m.in. Borys Szyc, Kuba Wojewódzki, Natalia Siwiec, Jarosław Bieniuk, Blanka Lipińska, Tomasz Iwan czy Adam "Nergal" Darski. Ale na tym ich związek ze sprawą się kończy. "Chciałbym zacząć od apelu...

 • Andrzej Chyra: "Obraźliwa insynuacja"

  ...widać, że bawili się tam m.in. Borys Szyc, Kuba Wojewódzki, Andrzej Chyra, Krzysztof Zanussi, Natalia Siwiec, Jarosław Bieniuk, Blanka Lipińska, Tomasz Iwan czy Adam "Nergal" Darski. Ale na tym ich...

 • Sława, kasa i... wiedza

  .... Wcześniej takie próby podejmowali m.in. Nergal (jest z wykształcenia historykiem) i bracia Golcowie. Jeśli Omenie się uda, to być może droga do profesury stanie przed nią otworem. Czy ktokolwiek...