• Informacje na temat:

  nergal co robi

Artykuły na temat: nergal co robi
 • Nergal pokazał swoje zdjęcie z młodości

  Zdjęcie Nergala sprzed ponad 20 lat robi furorę na Instagramie.

 • Nergal "okazał się sprzedawczykiem"?

  Fani death metalowego zespołu Behemoth w większości z wyrozumiałością przyjęli wieść o udziale wokalisty Adama "Nergala" Darskiego w telewizyjnym show "The Voice Of Poland". Nie zabrakło jednak głosów mocno krytycznych, oskarżających frontmana o zdradę ideałów.

 • Me And That Man bez Johna Portera. Nergal: Nasze drogi musiały się rozejść

  Adama Nergal Darski w rozmowie z "Teraz Rockiem" ujawnił, że w zespole Me And That Man u jego boku nie występuje już John Porter.

 • Nergal: Podarcie Biblii? Oczywista rzecz

  Adam "Nergal" Darski, wyjaśniając podarcie Biblii w 2007 roku, porównał tę sytuację do... kłótni z dziewczyną.

 • Nergal: Jeśli Bóg mnie karze...

  Adam "Nergal" Darski po raz pierwszy od wielu tygodni zdecydował się na udzielenie wywiadu. Chory na białaczkę artysta opowiada o swoim pobycie w szpitalu, o miłości do Dody, o śmierci i swoim stosunku (niezmiennie krytycznym) do chrześcijaństwa.

 • Nergal: To dla jaj

  ..."Nie, tak to sobie robię - dla jaj" - tak Nergal odpowiedział na pytanie o zabawę symbolami religijnymi. W rozmowie z programem RMF Extra lider grupy Behemoth i juror "The Voice of Poland" po raz kolejny zdecydowanie określił się jako człowiek areligijny, a nie satanista.

 • Behemoth: Nergal u Kuby Wojewódzkiego

  Pomorski Behemoth rozpoczął proces przedprodukcji następcy albumu "Demigod". "Jest to zdecydowanie Behemoth: epicki, brutalny, techniczny i potwornie intensywny" - mówi o nowej muzyce wokalista Nergal. Ósma płyta chluby naszej sceny metalowej ukaże się jednak dopiero wiosną 2007 roku. Tymczasem już w najbliższą niedzielę, 18 czerwca, lider Behemoth będzie gościem programu Kuby Wojewódzkiego.

 • Open'er: Chopin, Doda i Nergal

  ...jak dwa lata temu scenografia wciąż robiła świetne wrażenie i znakomicie współgrała z dźwiękami. A pomysł wyświetlania na niej tekstów w języku polskim, czy to nagłówków z gazet, czy np. cytatów ze(...) odnoszące się do Dody i Nergala czy Brzyduli, która "nie zagra u Banderasa". Wreszcie 3D, lider zespołu, przypomniał o obchodach Roku Chopinowskiego i o Solidarności. Nota bene, tuż przed występem...

 • Nergal o wewnętrznej ciemności ("Cross My Heart And Hope To Die" Me And That Man)

  Poniżej możecie zobaczyć najnowszy teledysk Me And That Man - "Cross My Heart And Hope To Die". To kolejna zapowiedź debiutu wspólnego projektu Nergala i Johna Portera.

 • "Big Doder", czyli Doda i Nergal od kulis

  ...jej makijaż. "Zrobienie ze mnie Dody zajmuje około godziny" - zdradza. Szymon Majewski potrzebuje ponad dwóch godzin, by przeistoczyć się w Nergala. "Najpierw mam robioną łysinę, pod którą ukrywane są(...)!" - pada odpowiedź od kogoś z ekipy. I wszystko jasne... Taka niezwykła atmosfera panuje w domu polskiej królowej popu i jej ukochanego - Nergala, lidera heavymetalowej grupy Behemoth. To z niego można...

Zdjęcia na temat: nergal co robi