• Informacje na temat:

  nergal dzisiaj

Artykuły na temat: nergal dzisiaj
 • Prezes TVP o zatrudnieniu Nergala: To był błąd

  Juliusz Braun, prezes TVP, na spotkaniu z szefem Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy powiedział, że zatrudnienie tak kontrowersyjnej osoby, jak Adam "Nergal" Darski było błędną decyzją.

 • Doda dziękuje za...

  Z okazji 26. urodzin Dody jej fani zorganizowali na niedzielnym (14 lutego) koncercie w Zabrzu specjalną prezentację. Wideo zapowiedział Nergal, prywatnie narzeczony Dody.

 • "Tak po prostu musiało się stać"

  ...- Zarówno w życiu zawodowym jak i w życiu prywatnym zawsze słuchałem swojej intuicji i chyba już tak zostanie - przekonuje Nergal, lider Behemotha w rozmowie z Piotrem Brzychcym z magazynu "Hard Rocker".

 • Wypadek samochodowy Behemoth

  Szturmująca aktualnie najważniejsze letnie festiwale w Europie, pomorska grupa Behemoth zmuszona zostało do odwołania jednego z nich, w wyniku wypadku samochodowego, jaki miał miejsce w czwartek, 17 czerwca, w drodze na niemiecki Summer Blast Fest. Choć, jak mówi lider zespołu Nergal, samochód, którym jechali został "dość poważnie potłuczony", nikomu nic się nie stało.

 • "Olbrzymia chęć oporu"

  ...- Na jakimś etapie coraz wyżej się pniesz. Taki jest cel każdego artysty, żeby artystycznie podnosić sobie poprzeczkę - przekonuje Adam Darski, lepiej znany jako Nergal. Lider pomorskiej grupy Behemoth w dniu premiery płyty "The Apostasy" (2 lipca 2007 roku), na kilkanaście dni przed występami na słynnym festiwalu Ozzfest, spotkał się z Anną Grzegożek.

 • "Nie ma żadnych ograniczeń"

  ...artyści, jak: Edyta Górniak, Peja/SLU, Nergal/ Behemoth, Anna Maria Jopek, Docent/ Vader, O.S.T.R. czy Agressiva 69. Niektórzy uważają, że był to milowy krok w zasypywaniu przepaści dzielących poszczególne...

 • Behemoth kończy nagrania

  ...12 maja Nergal, lider pomorskiej formacji, leci do Anglii, gdzie dołączy do Colina Richardsona, który już rozpoczął miksowanie płyty w studiu Miloco w Londynie. "Dokładnie dzisiaj zakończyłem prace(...) The Apostasy moje partie brzmiały bardzo poprawnie, ale czegoś im brakowało" - raportuje ze studia Nergal. "Na Evangelion zadbałem o to, by były nie tylko brutalne... ale również bardziej...

 • Behemoth: Nowy wymiar w black metalu

  ...cholernie podekscytowani tym faktem i niecierpliwie czekamy na pierwsze reakcje fanów. Jedno dzisiaj jest pewne, obniżenie stroju gitar oraz użycie w kilku utworach gitar siedmiostrunowych przenosi nas w zupełnie nowy wymiar twórczy, otwierają się przed nami nowe możliwości" - opowiada o nowej płycie Nergal, lider Behemoth. 2 listopada Behemoth rozpocznie intensywną promocję nowego albumu, od...

 • "The Voice Of Poland": Znamy finalistów

  Półfinał "The Voice Of Poland" zaczął Filip Moniuszko . Podopieczny Kayah zaśpiewał przebój Robbiego Williamsa "Rock DJ". Nergal nie był zachwycony występem. "Ten numer ma taki potencjał... Gdyby(...). Sprawdź profil Mateusza Krautwursta i zespołu The Positive w serwisie Muzzo.pl! Monika Urlik z zespołu Nergala wykonała utwór "Think" Arethy Franklin. "Ta piosenka jest idealnie wybrana dla ciebie...

 • Biskup o Nergalu: Przychodzą siły zła

  Do porzucenia bierności oraz czynnego przeciwstawiania się złu, w nawiązaniu do występów Nergala w TVP, wezwał w sobotę ordynariusz sosnowiecki, bp Grzegorz Kaszak podczas pielgrzymki księży tej diecezji do sanktuarium w Czernej (Małopolska).

Dyskusje na temat: nergal dzisiaj