• Informacje na temat:

  nergal gdańsk

Artykuły na temat: nergal gdańsk
 • Doda i Nergal znowu razem!

  Od kilkunastu dni cały plotkarski świat żyje rozstaniem Dody (27 l.) i Nergala (34 l.). Muzyk miał zakończyć związek z gwiazdą podczas rozmowy telefonicznej. Doliwy do ognia dolewała sama Rabczewska, mówiąc, iż żyją teraz z Adamem na odległość i "trudno powiedzieć, co będzie". Tymczasem dzisiejszy "Fakt" donosi, że para spędziła ze sobą niemal cały ostatni weekend. W czwartek, 17 marca Nergal...

 • Nergal zachwala morderstwo?

  Ryszard Nowak z Komitetu Obrony przed Sektami nie ustaje w swojej krucjacie przeciwko Adamowi 'Nergalowi' Darskiemu z grupy Behemoth. "Nergal uczynił sobie z pochwalania morderstwa sposób na zarobienie dużych pieniędzy" - twierdzi Nowak.

 • Nergal ma dziś przeszczep (aktualizacja)!

  ...czeka kilkutygodniowa izolacja. W gdańskim szpitalu przy muzyku są jego rodzice i Doda. *** Nergal wciąż czeka na operację - informuje "Fakt". Z powodu śnieżycy część lotów w Europie została odwołana(...) Gdańska na przeszczep. Cały czas jest z nim Doda. Po operacji Nergal będzie musiał przebywać w izolatce w specjalnych warunkach, by nie doszło do żadnej, nawet drobnej infekcji. "Bierzemy byka za...

 • Behemoth kończy nagrania

  Behemoth właśnie zakończył nagrywanie śladów na ich najnowszy, długo oczekiwany album, "Evangelion" w Studiu Radia Gdańsk.

 • Doda i Nergal: Sto koszmarnych dni

  Choroba jej ukochanego, wokalisty zespołu Behemoth, Adama "Nergala" Darskiego (33 l.), zmieniła ją. Przed obojgiem kolejny dramatyczny czas - 100 zagrożonych ostrymi powikłaniami dni oczekiwania na efekty przeszczepu szpiku, który Nergal przeszedł przed świętami. Przez większość tych dni widywać będą się mogli jedynie przez szybę, oddzielającą chorego od całego świata. Trudne święta...

 • Behemoth wchodzi do studia

  "Nasz sound jeszcze nigdy nie był tak intensywny, a jednocześnie chwytliwy i zaawansowany technicznie" - tak nowy materiał pomorskich metalowców z Behemoth zapowiada ich lider Nergal. Eksportowa grupa właśnie weszła do studia w Radiu Gdańsk, by zarejestrować ósmy album, który otrzymał tytuł "The Apostasy", oznaczający odejście od wcześniej wyznawanej religii.

 • Wielki sukces Behemoth

  "Nowa Ewangelia była jednym z największych, najjaśniejszych wydarzeń koncertowych w całej historii zespołu" - Nergal, lider pomorskiej grupy Behemoth, podsumowuje zakończoną na początku października trasę po Polsce.

 • Behemoth: Raport ze Szwecji

  Pomorski Behemoth rozpoczął właśnie miksy nowego album "The Apostasy" w szwedzkim "Dug-Out", gdzie za konsoletą ponownie zasiadł ceniony producent Daniel Bergstrand, znany ze współpracy m.in. z Meshuggah, Strapping Young Lad czy In Flames.

 • Behemoth coraz bliżej

  Pomorska grupa Behemoth weszła właśnie w ostatnią fazę nagrań w studiu Radia Gdańsk, gdzie od grudnia 2006 roku pracuje nad nowym albumem "The Apostasy".

 • Behemoth: Życiowa produkcja

  Pojawiają się pierwsze szczegóły trwającej od grudnia sesji nagraniowej nowej płyty grupy Behemoth. Eksportowi metalowcy pracują nad "The Apostasy", którego premiera planowana jest na lato 2007 roku.

Wideo na temat: nergal gdańsk
 • Serce, Serduszko

  "Serce, Serduszko", nowy film Jana Jakuba Kolskiego, to opowieść o wolności, przyjaźni i wierze w marzenia. Maszeńka marzy o karierze primabaleriny. Pewnego dnia ucieka z domu dziecka, a w ślad za nią rusza Kordula, jej ekscentryczna opiekunka i miłośniczka tatuaży. Razem przemierzają całą Polskę od Bieszczad aż do Gdańska, by zdążyć na egzamin do szkoły baletowej. Ścigane listem gończym przez policję, napotykają na swojej drodze mnóstwo dziwnych postaci, które pomagają dziewczynce spełnić...