• Informacje na temat:

  nergal i jego styl

Artykuły na temat: nergal i jego styl
 • Najwięksi ekscentrycy polskiego show-biznesu

  Styl życia których polskich celebrytów wzbudza najwięcej kontrowersji? Które gwiazdy najbardziej szokują nas swoim zachowaniem, poglądami i strojami?

 • "Tak po prostu musiało się stać"

  - Zarówno w życiu zawodowym jak i w życiu prywatnym zawsze słuchałem swojej intuicji i chyba już tak zostanie - przekonuje Nergal, lider Behemotha w rozmowie z Piotrem Brzychcym z magazynu "Hard Rocker".

 • Doda: Tak, jestem z Nergalem

  Rabczewska potwierdziła informacje, w które bardzo ciężko było uwierzyć fanom zespołu metalowego Behemoth. Potwierdza, że spotyka się z jego liderem i nie rozumie, co w tym takiego dziwnego.

 • Behemoth szykuje biografię

  Pomorska grupa Behemoth planuje wydanie biografii.

 • 5. rocznica śmierci lidera Death

  Dokładnie 5 lat temu, 13 grudnia 2001 roku, odszedł Chuck Schuldiner, jeden z najbardziej utalentowanych muzyków w historii metalu. Pionier amerykańskiego death metalu zmarł po długoletniej walce z rakiem mózgu. Miał zaledwie 34 lata. Oryginalny wokalista, wspaniały gitarzysta legendarnego Death oraz Control Denied, myśliciel, poeta, a przede wszystkim fenomenalny kompozytor, do dziś pozostaje niewyczerpanym źródłem inspiracji.

 • 2007: Metalowe premiery

  Therion, Dimmu Borgir, Manowar, Behemoth, Meshuggah, Entombed czy Marduk - to tylko drobna część grup, których nowe albumy poznamy w rozpoczynającym się 2007 roku.

 • Jak zniszczyć swój wizerunek

  Kazik chciał się sądzić o sześć słów, a niepokorna Agnieszka Chylińska pokochała listy przebojów. Kanye West zepsuł młodej wokalistce wieczór i został nazwany przez prezydenta Obamę idiotą. Przedstawiamy najbardziej spektakularne wizerunkowe wpadki gwiazd!

 • "Podbić wszechświat"

  Mijają właśnie dwa lata od chwili, gdy na początku lipca 2007 roku pod sklepowe strzechy trafił album "The Apostasy", przełomowe dokonanie Behemoth, nie tylko w sensie muzycznym. Mimo iż na świecie aż huczało od szeroko pojętego sukcesu komercyjnego naszej eksportowej gwiazdy metalu nr 1, rodzimy rynek muzyczny do dziś wydaje się analizować fenomen pomorskiej formacji na zasadzie osobliwego wybryku natury.

 • "Mieszanka stylistyczna"

  wkładce do albumu figuruje pod pseudonimem Otwieracz, o debiutanckiej płycie, zagranicznych koncertach, współpracy z Nergalem i nieoczekiwanej zmianie w składzie zespołu rozmawiał Lesław Dutkowski.

 • "Wierność sobie"

  Szwedzki Amon Amarth jest zespołem głęboko zakorzenionym w death metalu i wyrastającym ze skandynawskiej mitologii. Powstał w 1992 roku i od tego czasu...

Wideo na temat: nergal i jego styl
 • W jego oczach

  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.

 • Hugo i jego wynalazek

  Film zrealizowany na podstawie książki Briana Selznicka. Głównym bohaterem jest Hugo - sierota mieszkający w korytarzach ukrytych w murach paryskiego dworca, gdzie jego życie zależy od zachowania anonimowości. Kiedy jednak jego losy zazębiają się z życiem pewnej dziewczynki kochającej książki oraz starca prowadzącego na dworcu sklepik z zabawkami, jego podziemne życie zostanie zagrożone. Tajemniczy rysunek, notes, skradziony klucz, mechaniczny człowiek i ukryta wiadomość od nieżyjącego ojca...

 • Pan Popper i jego pingwiny

  Mały Tommy Popper wychowywał się na Brooklynie i kiedy tylko mógł rozmawiał z tatą-podróżnikiem. Dorosły pan Popper (Jim Carrey) to majętny agent nieruchomości mieszkający na Manhattanie. Rozwiódł się z Amandą (Carla Gugino), z którą ma dwójkę dzieci (Madeline Carroll i Maxwell Perry Cotton) i żyje w luksusowym apartamencie na Park Avenue. Jego życie się zmienia, kiedy kurier dostarcza dziwną paczkę z Antarktyki... W paczce znajduje się pingwin. Nie pluszowy, jak początkowo zakłada pan...