• Informacje na temat:

  nergal kobieta

Artykuły na temat: nergal kobieta
 • Nergal: Miałem stalkerkę. Sprawa skończyła się w sądzie

  ..."Od października 2017 r. do maja 2019 r. miałem stalkerkę. Kobietę bardzo dobrze wykształconą, zajmującą ważne społecznie stanowisko. Kobieta ta uporczywie mnie nękała. Tworzyła wiele kont w social(...), bo motywuje go to do dalszych działań" - wyjaśnia Nergal . Wokalista zwrócił się po pomoc do prawników, a sprawa trafiła do sądu. Został wniesiony akt oskarżenie przeciwko stalkerce - Karolinie...

 • Nergal znów przed sądem. Proces o penisa z doczepionym krucyfiksem

  Przed Sądem Rejonowym w Gdańsku rozpoczął się we wtorek (30 czerwca) proces muzyka Adama "Nergala" Darskiego, oskarżonego m.in. o to, że w 2016 r. umieścił w internecie film, w którym śpiewa piosenkę z okazji Dnia Kobiet, machając figurką penisa z doczepionym krucyfiksem.

 • Nergal chciał zagrać w "Klerze". "Wojtek, nie pamiętałeś"

  Czy Adam Nergal Darski chciał zagrać w filmie "Kler"? W rozmowie z Interią muzyk zasugerował, że złożył Wojtkowi Smarzowskiemu taką propozycję kilka lat temu.

 • Me And That Man i "Magdalene": Adam Nergal Darski znów prowokuje

  Miłość Jezusa do Magdaleny jest tematem najnowszego teledysku "Magdalene" grupy Me And That Man, na czele której stoją Adam Nergal Darski i John Porter. Wideo już budzi spore kontrowersje.

 • Nergal: Jestem poważnie chory

  Odwołanie występu na Sonisphere Festival w Finlandii przez grupę Behemoth spowodowane było kłopotami zdrowotnymi Nergala. Teraz muzyk wystosował w tej sprawie specjalne oświadczenie.

 • "Olbrzymia chęć oporu"

  ...- Na jakimś etapie coraz wyżej się pniesz. Taki jest cel każdego artysty, żeby artystycznie podnosić sobie poprzeczkę - przekonuje Adam Darski, lepiej znany jako Nergal. Lider pomorskiej grupy Behemoth w dniu premiery płyty "The Apostasy" (2 lipca 2007 roku), na kilkanaście dni przed występami na słynnym festiwalu Ozzfest, spotkał się z Anną Grzegożek.

 • "The Voice Of Poland", czyli "to nie jest solidarność penisów"

  ...- To jest dla mnie fantastyczne doświadczenie - tak Kayah w rozmowie z INTERIA.PL ocenia udział w nowym show "The Voice Of Poland". A co inni jurorzy: Ania Dąbrowska, Andrzej Piaseczny i Nergal, sądzą o tym programie?

 • "The Voice Of Poland", czyli "to nie jest solidarność penisów"

  ...- To jest dla mnie fantastyczne doświadczenie - tak Kayah w rozmowie z INTERIA.PL ocenia udział w nowym show "The Voice Of Poland". A co inni jurorzy: Ania Dąbrowska, Andrzej Piaseczny i Nergal, sądzą o tym programie?

 • "Nie ma żadnych ograniczeń"

  ...artyści, jak: Edyta Górniak, Peja/SLU, Nergal/ Behemoth, Anna Maria Jopek, Docent/ Vader, O.S.T.R. czy Agressiva 69. Niektórzy uważają, że był to milowy krok w zasypywaniu przepaści dzielących poszczególne...

 • Kammel gospodarzem "The Voice of Poland"

  ...kobieta, która nie została jeszcze wybrana. Duet wspierać będzie Mateusz Szymkowiak - był współgospodarzem pierwszej serii show. Nieznany jest jeszcze skład jury drugiej edycji programu. Przypomnijmy, że poprzednią edycję "The Voice of Poland" prowadzili Magda Mielcarz i Hubert Urbański. Jako jurorzy wystąpili: Kayah, Ania Dąbrowska, Andrzej Piaseczny i Adam "Nergal" Darski. Program wygrał Damian...