• Informacje na temat:

  nergal na imprezie

Artykuły na temat: nergal na imprezie
 • Nergal, Skiba i Wiśniewski komentują film "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego

  ...20 maja Telewizja Polska wyemitowała dokument Sylwestra Latkowskiego pt. "Nic się nie stało", który miał opowiadać o pedofilii w środowisku celebryckim. Po emisji w zdecydowany sposób na temat produkcji wypowiedzieli się m.in. Nergal i Krzysztof Skiba.

 • Nergal pokazał swoje zdjęcie z młodości

  Zdjęcie Nergala sprzed ponad 20 lat robi furorę na Instagramie.

 • Andrzej Piaseczny w TVN-ie: Nie jestem samotny

  W Kulisach Sławy "Uwagi! TVN" Andrzej Piaseczny opowiedział o swojej karierze oraz zdradził, czy jest obecnie w związku. Na temat wokalisty wypowiedzieli się m.in. Nergal oraz jego mama, Alicja.

 • Behemoth: Wiemy, kiedy pojawi się nowy materiał

  Adam "Nergal" Darski pracuje nad nową muzyką Behemotha. Kiedy premiera?

 • Behemoth na Ozzfest!

  Tę sensacyjną wiadomość ujawnił Nergal, lider pomorskiej grupy Behemoth. Black / deathmetalowcy z Gdańska staną się tym samym pierwszą polską formacją, która zagra na Ozzfeście, objazdowym amerykańskim festiwalu, będący jedną z najpopularniejszych tego typu imprez na świecie.

 • Czesław zawsze prawdziwy

  Na zaproszenie Czesława Mozila finał programu "X Factor" oglądał na żywo Adam "Nergal" Darski. Lider grupy Behemoth opowiedział nam o swojej fascynacji popkulturą.

 • Open’er Festival 2016 z innej perspektywy

  ...4 dni, kilkadziesiąt koncertów, ponad 100 tys. ludzi i wielkie emocje. Tak można podsumować w skrócie Open'er Festival. Ale można też zrobić to w nieco inny sposób. Co działo się na imprezie oprócz występów gwiazd? O tym poniżej.

 • 2011: Muzyczne wydarzenia roku

  Adele sprzedaje miliony płyt, lekarz Michaela Jacksona idzie do więzienia, Nergal najciemniejszą gwiazdą polskiej popkultury, wreszcie tragiczny koniec Amy Winehouse. Tak właśnie wyglądał mijający rok w muzycznym show-biznesie, który podsumowujemy w dziesięciu najistotniejszych, naszym zdaniem, wydarzeniach.

 • "Olbrzymia chęć oporu"

  ...- Na jakimś etapie coraz wyżej się pniesz. Taki jest cel każdego artysty, żeby artystycznie podnosić sobie poprzeczkę - przekonuje Adam Darski, lepiej znany jako Nergal. Lider pomorskiej grupy Behemoth w dniu premiery płyty "The Apostasy" (2 lipca 2007 roku), na kilkanaście dni przed występami na słynnym festiwalu Ozzfest, spotkał się z Anną Grzegożek.

 • Behemoth poleciał do Meksyku

  W sobotę, 23 lutego, Behemoth zagra przed meksykańską publicznością m.in. u boku grup The Haunted i Witchery. Będzie to jeden z ostatnich etapów promocji wydanego przed rokiem albumu "Thelema.6". Zespół zaprezentuje się jeszcze na niesławnej norweskiej imprezie Inferno Festival, potem pojedzie na krótką trasę po południowych Włoszech, aby w czerwcu zabrać się za nagrywanie nowego materiału...

Wideo na temat: nergal na imprezie
 • Doda o Majdanie, Nergalu i nowej płycie

  Podczas imprezy towarzyszącej otwarciu nowego klubu w Krakowie Doda opowiedziała w rozmowie z Interia.tv o swoich wspomnieniach dotyczących tego miasta. Zdradziła także, że Nergal wraca do formy po przeszczepie.