• Informacje na temat:

  nergal po chemii

Artykuły na temat: nergal po chemii
 • Nergal: W grudniu przeszczep

  ..."Tak, tak, mamy dawcę! Po wielomiesięcznych poszukiwaniach fundacja znalazła osobę, której genotyp jest identyczny z moim" - informuje ze szpitalnego łóżka Nergal. W grudniu lider grupy Behemoth przejdzie operację przeszczepu szpiku kostnego.

 • Nergal wrócił do pracy

  Po ponad roku przerwy Nergal rozpoczął próby ze swoim zespołem. "Ta sama chemia, te same spojrzenia, te same odruchy każdego z nas" - cieszy się wokalista.

 • Sława, kasa i... wiedza

  Aktor z dyplomem elektryka. Gwiazdor kina akcji inżynierem chemii. Weterynarz prowadzi teleturniej, a filmowa seksbomba wykłada na uczelni. Od dawna wiadomo, że kariera w show-biznesie nie musi iść w parze z rodzajem wykształcenia. Choć są i tacy, dla których nauka jest równie ważna, co sława.

 • Doda cały czas przy Nergalu

  Doda opiekuje się przebywającym w szpitalu narzeczonym Nergalem. Jak zdradza osoba z otoczenia gwiazdy, piosenkarka "przychodzi do szpitala rano, a wychodzi późno w nocy".

 • John Porter i Alicja Domańska razem: Alice Left Wonderland

  ...wróciłem do domu i zacząłem pisać piosenki. Od razu narodziła się chemia" - mówi John Porter, który coraz częściej bywa w Sopocie, gdzie przyjaźni się z m.in. Nergalem (lider grupy Behemoth razem(...)" - podkreśla Nergal. "Czujemy się bardzo blisko jako znajomi. Dobrze się rozumiemy. Mogę z nią siedzieć i nic nie mówić" - opowiada o swojej artystycznej partnerce John Porter, który w czerwcu 2015