• Informacje na temat:

  nergal usa

Artykuły na temat: nergal usa
 • Behemoth: Nergal u Kuby Wojewódzkiego

  Pomorski Behemoth rozpoczął proces przedprodukcji następcy albumu "Demigod". "Jest to zdecydowanie Behemoth: epicki, brutalny, techniczny i potwornie intensywny" - mówi o nowej muzyce wokalista Nergal. Ósma płyta chluby naszej sceny metalowej ukaże się jednak dopiero wiosną 2007 roku. Tymczasem już w najbliższą niedzielę, 18 czerwca, lider Behemoth będzie gościem programu Kuby Wojewódzkiego.

 • Nergal: Jestem poważnie chory

  Odwołanie występu na Sonisphere Festival w Finlandii przez grupę Behemoth spowodowane było kłopotami zdrowotnymi Nergala. Teraz muzyk wystosował w tej sprawie specjalne oświadczenie.

 • Behemoth wraca do USA

  ...przejdzie tam bez echa" - mówi Nergal, lider zespołu, nieco zaskoczony przyjęciem z jakim spotkał się Behemoth w USA. "Mimo że jesteśmy w Stanach zaledwie debiutantem, dostajemy świetne propozycje(...) Nergal. Oto daty najbliższej trasy Behemoth: 25 kwietnia - House Of Blues, Chicago 26 kwietnia Agora Theater, Cleveland 27 kwietnia Ognen Theater, Denver 2 maja Mesa Amphiteater, Pheonix 3 maja...

 • Behemoth u boku Slayera

  ..."To najlepsza nagroda, jaką moglibyśmy sobie wyobrazić" - o potwierdzonej trasie w USA u boku Slayera i Marylin Manson mówi Nergal, lider pomorskiej grupy Behemoth.

 • Behemoth: Brutalni mistrzowie chaosu

  Przebywająca obecnie na kolejnej trasie po USA i Kanadzie, grupa Behemoth znów święci koncertowe triumfy. Pomorska formacja, będąca wizytówką polskiej sceny metalowej na świecie, gra na "Masters Of(...) czasów" - relacjonuje wokalista i gitarzysta Nergal.

 • Behemoth na Ozzfest!

  Tę sensacyjną wiadomość ujawnił Nergal, lider pomorskiej grupy Behemoth. Black / deathmetalowcy z Gdańska staną się tym samym pierwszą polską formacją, która zagra na Ozzfeście, objazdowym amerykańskim festiwalu, będący jedną z najpopularniejszych tego typu imprez na świecie.

 • Wypadek samochodowy Behemoth

  Szturmująca aktualnie najważniejsze letnie festiwale w Europie, pomorska grupa Behemoth zmuszona zostało do odwołania jednego z nich, w wyniku wypadku samochodowego, jaki miał miejsce w czwartek, 17 czerwca, w drodze na niemiecki Summer Blast Fest. Choć, jak mówi lider zespołu Nergal, samochód, którym jechali został "dość poważnie potłuczony", nikomu nic się nie stało.

 • Behemoth bez Havoka!

  Zaskakująca informacja z obozu grupy Behemoth. Havok, gitarzysta zespołu, który współpracował z nim od 1999 roku, postanowił opuścić formację. Jak skomentował Nergal na oficjalnej stronie Behemoth, do rozstania doszło, ponieważ Havok "miał swoje problemy o których na pewno nie chce, abym mówił publicznie".

 • "Olbrzymia chęć oporu"

  ...- Na jakimś etapie coraz wyżej się pniesz. Taki jest cel każdego artysty, żeby artystycznie podnosić sobie poprzeczkę - przekonuje Adam Darski, lepiej znany jako Nergal. Lider pomorskiej grupy Behemoth w dniu premiery płyty "The Apostasy" (2 lipca 2007 roku), na kilkanaście dni przed występami na słynnym festiwalu Ozzfest, spotkał się z Anną Grzegożek.

 • Startuje "The Voice Of Poland"!

  Ten program będzie oglądany głównie ze względu na udział Nergala, ale warto zauważyć, że "The Voice" to interesujący format, który z powodzeniem zadebiutował w tym roku w USA.