• Informacje na temat:

  new york styl

Artykuły na temat: new york styl
 • The New York Dolls smakują swoje drugie życie

  Jeszcze kilka lat temu wokalista David Johansen i gitarzysta Sylvain Sylvain nawet nie pomyśleliby, że ich formacja - The New York Dolls - będzie sprawą wciąż aktualną, obchodząc czterdziestolecie swego istnienia.

 • Damon Dash: Luksusowe zegarki

  Damon Dash wkroczył w świat superluksusowego biznesu, od kiedy ogłosił, że zaczyna produkcję zegarków przeznaczonych dla klientów z najwyższej półki. Cała linia nazywać się będzie Tiret New York.

 • Pomnik

  Tomasz Stańko New York Quartet "Wisława", Universal Music Polska...

 • "Warto było się sprawdzić"

  .... Owocem występów jest natomiast podwójny album "Live In New York City" zarejestrowany w słynnej Madison Square Garden podczas dwóch koncertów kończących tournee, a wydany wiosną 2001 roku. Z okazji(...)Gdyby zapytać rockowego fana, z czym kojarzy mu się nazwa "New Jersey", zapewne odpowiedziałby, że z Bon Jovi i Brucem Springsteenem. "The Boss" obecny jest na rockowej scenie od blisko 30 lat...

 • Oburzona recenzjami Pottera

  Amerykańskie dzienniki zamieściły pierwsze recenzje nowego, ostatniego tomu przygód o Harrym Potterze, którego oficjalna premiera jest zaplanowana na północ z piątku na sobotę. Autorka J.K. Rowling jest oburzona. Recenzje zamieściły co najmniej dwa tytuły: "New York Times" i "Boston Globe". Zdradzają w nich niektóre szczegóły dotyczące treści książki "Harry Potter and the Deathly Hallows".

 • Veronica Roth: Kobieta ma prawo być kimkolwiek zechce

  Dziś Veronica Roth ma 25 lat i 11 milionów sprzedanych książek na koncie. Ale kiedy pierwsza część jej dystopijnej trylogii "Niezgodna" zdobywała szturmem serca czytelników na całym świecie, była zaledwie dwudziestodwulatką. Jej debiutancka powieść w 2011 roku trafiła na listę młodzieżowych bestsellerów "New York Timesa" i gościła tam aż przez 11 tygodni.

 • Zmarł Tyrus Wong, twórca stylu disneyowskiego filmu "Bambi"

  W wieku 106 lat zmarł Tyrus Wong, pochodzący z Chin artysta, którego prace wyznaczyły styl słynnego filmu wytwórni Walta Disneya "Bambi" - poinformowała BBC na stronie internetowej. Artysta zmarł w domu w otoczeniu rodziny.

 • Salma Hayek uwielbia luksus

  Salma Hayek nie ma zamiaru ukrywać, że lubi luksusowy styl życia. Aktorka i żona francuskiego miliardera - Francois-Henri Pinault nie widzi sensu w posiadaniu przywilejów i nie korzystaniu z nich.

 • Od krowiego punka do matematycznego rocka

  Muzycy ich nie trawią, dziennikarze lubują się w ich kreowaniu, a zagorzali fani utożsamiają się z nimi. Mowa o stylach muzycznych, których bujny rozkwit doprowadził do powstania przedziwnych i kuriozalnych nazw gatunków.

 • Boi się o Scarlett Johansson

  Woody Allen obawia się, że Scarlett Johansson zniszczy sobie karierę, jeśli wzorem koleżanek po fachu odda się rozrywkowemu stylowi życia.