• Informacje na temat:

  niania dorota zawadzka

Artykuły na temat: niania dorota zawadzka
 • Superniania u "Niani"

  Dorota Zawadzka, czyli Superniania, złoży wizytę serial owej Niani. Jednak tym razem nie tylko zajmie się relacjami w rodzinie Skalskich, ale także zadecyduje, kto jest najlepszą kandydatką na żonę Maksa. Frania czy Karolina?

 • Jak została nianią Polaków?

  ..."Jak zostałam nianią Polaków" - wbrew pozorom nie jest to kolejny poradnik o wychowaniu, a raczej lekcja życia, którą Dorota Zawadzka odebrała sama. W wywiadzie-rzece Zawadzka opowiada o swoich lękach, pasji i politycznym zacięciu.

 • "Mam ładny biust, to go pokażę"

  ...- Pojawiają się argumenty, że będę pokazywała swoje ciało. No i co z tego? Mam ładny biust, ładny dekolt to go pokażę, mam kiepskie nogi - zgrabne, ale trochę za grube, to je zakryję - uważa Dorota Zawadzka. "Super Niania" po raz pierwszy oceniana była w niedzielę w programie "Taniec z gwiazdami".

 • Na kłopoty... Superniania

  Najsłynniejsza niania w Polsce wraca z nowym programem. Tytułem "Na kłopoty Zawadzka" nawiązuje do znanego serialu i sugeruje, że nie ma dla niej spraw nie do załatwienia.

 • Superniania przeprosiła Górniak

  Dorota "Superniania" Zawadzka na imprezie zorganizowanej po finale "Tańca z gwiazdami" przeprosiła Edytę Górniak za swoje złośliwości pod jej adresem.

 • W lutym rozpoczęły się zdjęcia do drugiej edycji popularnego programu "Superniania". Kolejne zmagania Doroty Zawadzkiej z niesfornymi dziećmi i ich rodzicami widzowie zobaczą jesienią.

 • Polki zmieniają się na wiosnę

  ..., wychowanie, partnerstwo. Nowy program poprowadzi także najbardziej znana niania w Polsce czyli Dorota Zawadzka, która tym razem zajmie się szkolnictwem. - W moim programie "Do tablicy" będę zadawała(...) programowe stacji TVN Style? Wiosenna ramówka będzie inspirować kobiety do wprowadzania pozytywnych zmian w każdej dziedzinie życia. A pomogą im w tym: Dorota Zawadzka, Jolanta Kwaśniewska, Anna Nowak-Ibisz...

 • Dzieci nie wolno bić!

  Zna się na wychowaniu i chętnie dzieli się wiedzą. Dzięki programom "Superniania", "I ty możesz mieć superdziecko", a teraz "Na kłopoty Zawadzka" uczy, jak być dobrym rodzicem.

 • Poważne problemy Superniani

  Superniania w trzeciej serii programu zmierzy się z poważniejszymi problemami.

 • Z kim spotyka się Deląg?

  ...wybitnego reżysera, a takiemu się nigdy nie odmawia - mówi. Efektem ich współpracy jest 14 odcinków programu, których bohaterami byli m.in. aktor Piotr Szwedes, najsłynniejsza niania w Polsce Dorota(...)Gościem pierwszego odcinka będzie Radosław Majdan. - To bardzo sympatyczny i ciepły człowiek - zachwyca się Dorota Deląg. I dodaje: - Jego wizerunek został zniekształcony przez media i przez jego...