• Informacje na temat:

  niania nowe odcinki

Artykuły na temat: niania nowe odcinki
 • "Niania w wielkim mieście": Kalendarz emisji premierowych odcinków seriali Telewizji Polsat

  Dwie nowości - "Niania w wielkim mieście" i "Ameryka marzeń", reaktywowane po latach "Daleko od noszy" oraz premierowe odcinki "Przyjaciółek", "Pierwszej miłości" i "Świata według Kiepskich" - oto, co dla fanów seriali przygotowała na nadchodzącą wiosnę Telewizja Polsat.

 • To był duet! Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Niania"?

  Zamożny producent telewizyjny, a prywatnie 40-letni wdowiec Maksymilian Skalski, i roztrzepana opiekunka jego trójki dzieci, 30-letnia Frania Maj, na pozór zupełnie do siebie nie pasowali. Jednak zgodnie z oryginalną, amerykańską wersją serialu, w ostatnich odcinkach mieli zakochać się w sobie i wziąć ślub.

 • Jaka będzie "Niania w wielkim mieście"?

  ...troski i kłopoty wynikające z opieki nad dziećmi. Niania będzie musiała zmierzyć się nie tylko ze swoimi problemami. Zazdrość, konkurencja, problemy zdrowotne, ale też odpowiedzialność, wzajemna pomoc i miłość. To wszystko już wiosną w Polsacie. Dwanaście odcinków pełnych emocji, uśmiechu i refleksji. Serial "Niania w wielkim mieście" został wyprodukowany przez Akson Studio. Za...

 • Nowa seria "rodzinki.pl" w marcu!

  Prace na planie idą pełną parą. Natalię i Ludwika czekają kłopoty, bo w ich domu przybędzie mieszkańców. Premiera nowej serii "rodzinki.pl" w marcu!

 • "Niania w wielkim mieście": Nowy serial Polsatu

  Jak donosi serwis Wirtualnemedia.pl fabuła serialu będzie osnuta wokół losów dziewczyny z prowincji, która zatrudnia się jako niania w agencji opiekunek do dzieci. Pierwszy sezon serii będzie liczył trzynaście odcinków - każdy z nich będzie oddzielną historią z nowymi bohaterami; z nową rodziną. W produkcji obok Magdaleny Lamparskiej występują: Kamila Baar, Przemysław Sadowski oraz Stefan...

 • Marcin Prokop w "Na Wspólnej"

  Dziennikarz, który znany jest dzięki pracy we wspaniałych duetach, rozpoczyna grę solo? Marcin Prokop przyjął rolę w "Na Wspólnej". Niedługo przekonamy się, jak sobie poradził.

 • Joanna Liszowska zatrudnia aż dwie nianie!

  Kiedy we wrześniu zeszłego roku przyszła na świat jej druga córka, Joanna na krótki czas zupełnie zniknęła z polskiego show-biznesu. Serial „Przyjaciółki” ze względu na ciąże i urlopy macierzyńskie trzech z czterech głównych bohaterek został zawieszony do wiosny tego roku, a pierwsze odcinki programu „Got To Dance. Tylko Taniec”, w których pokazywane są castingi do show, nakręcono wcześniej...

 • Renata Dancewicz i Marek Kondrat: Nagie piersi i łzy

  Dzięki postaciom Beaty i Olgierda zyskali ogromną popularność.

 • Trzynaście odcinków w jeden dzień, czyli nasze propozycje na serialowy maraton

  ...: 3. "Pozostawieni". Po tajemniczym zniknięciu 2% mieszkańców Ziemi, ci którzy pozostali, próbują odnaleźć się w nowej sytuacji. Fabuła jest podobna do historii przedstawionej w serii "4400", jednak(...) produkcji "Real Humans". W niedalekiej przyszłości, każdy człowiek może posiadać androida, który będzie mu służył. Roboty są pracownikami sklepów, mechanikami czy nianiami; nie czują i nie myślą...

 • Niania "Na Wspólnej"

  Niania Frania (Agnieszka Dygant) zostanie gwiazdą serial u "Na Wspólnej" w siódmym sezonie sitcomu "Niania".

Zdjęcia na temat: niania nowe odcinki
Wideo na temat: niania nowe odcinki
 • "Niania w wielkim mieście": Kto jest kim? Poznajcie główną obsadę!

  Dana, Monika, Jacek i Kuba to bohaterowie nowego serialu Telewizji Polsat "Niania w wielkim mieście". Kim są? Zobaczcie nasze wideo! Najlepiej na to pytanie odpowiedzą odtwórcy głównych ról(...), wzajemna pomoc i miłość. To wszystko już wiosną w Polsacie, w nowym serialu „Niania w wielkim mieście”!

 • "M jak miłość": Odcinek 1443.

  Paweł znów ma problemy z Basią, która buntuje się i zaczyna okazywać niechęć Julce. Piotrek z Kingą zatrudniają w końcu do opieki nad dziećmi nianię Nadię Witecką. Zduńscy mają poza tym kłopoty przez Marszałka i Filarskiego, bo oni zajmują ich nową kawalerkę i odstraszają zainteresowanych nią lokatorów. Tymczasem w bistro wybucha kolejna awantura między Julką, Agą i Otarem. Katia postanawia w końcu przeżyć z Łukaszem swój "pierwszy raz".

Dyskusje na temat: niania nowe odcinki