• Informacje na temat:

  nick lachey

Artykuły na temat: nick lachey
 • Wziął w obronę jej kilogramy

  Nieoczekiwanie w obronie figury Jessiki Simpson stanął jej były mąż, Nick Lachey.

 • Gwiazdy "Nowożeńców" szykują rozwód?

  Jessica Simpson i Nick Lachey, gwiazdy reality show "Nowożeńcy", muszą walczyć z plotkami o rozpadzie związku. Dziennikarze amerykańscy przekonani są o rychłym rozwodzie amerykańskiej wokalistki i byłego członka 98 Degrees.

 • Jessica Simpson zapłaci alimenty?

  Nick Lachey (33 l.) zażądał alimentów od piosenkarki i aktorki Jessiki Simpson (26 l., "Diukowie Hazardu" ), z którą się właśnie rozwodzi. W pozwie rozwodowym mężczyzna poprosił swoją żonę o udzielenie mu "partnerskiego wsparcia" - podaje magazyn "People".

 • Jessica Simpson: Oficjalny koniec

  Jessica Simpson i jej wciąż obecny mąż Nick Lachey, gwiazdy reality show "Nowożeńcy", po miesiącach spekulacji oficjalnie poinformowali o rozpadzie ich związku. Po trzech latach małżeństwa para postanowiła się rozstać, o czym powiadomił rzecznik prasowy w środę, 23 listopada.

 • Jessica Simpson rozwodzi się

  ...25-letnia Jessica Simpson, amerykańska piosenkarka i aktorka, złożyła pozew rozwodowy. Przypomnijmy, że przez ostatnie trzy lata gwiazda muzyki pop była żoną 32-letniego Nicka Lachey, byłego wokalisty grupy 98 Degrees.

 • Reality show rujnują małżeństwa?

  Kolejna para występująca w reality show pokazującym życie gwiazdorskich małżeństw rozpadła się. Po rozwodach występujących w telewizyjnych programach Jessiki Simpson i Nicka Lachey oraz Carmen Electry i Dave'a Navarro, kolejna słynny związek zakończył małżeństwo.

 • J. Simpson: Niewierny mąż?

  Ponownie pojawiają się plotki o kryzysie w małżeństwie Jessiki Simpson i Nicka Lachey'a, znanych z reality show "Nowożeńcy". Powody do pogłosek o zdradzie daje Lachey, niegdyś członek grupy 98 Degrees, spotykając się z byłą dziewczyną. Oczywiście zainteresowani twierdzą, że wszystko jest jak najbardziej w porządku.

 • Zaręczyła się ze sportowcem

  ...były mąż Jessiki Simpson, wokalista Nick Lachey, oświadczył się Vanessie Minnillo. Przypomnijmy, że Simpson i Lachey byli gwiazdami reality show "Nowożeńcy". Gwiazdorska para rozstała się jednak po...

 • Jessica Simpson: Oferta z Las Vegas

  ...jakiejkolwiek umowy" - powiedziała rzeczniczka prasowa wokalistki. Przypomnijmy, że na początku 2005 roku Jessica Simpson i jej mąż Nick Lachey nabyli luksusowy apartament w Las Vegas, który przylega do...

 • Britney Spears: Będzie ślub!

  Oświadczenie Britney Spears jest istotne zwłaszcza dla telewizji MTV, gdyż planuje ona nakręcić kolejną serię programu "Nowożeńcy", właśnie z Britney Spears i Kevinem Federlinem w rolach głównych. W dotychczasowo wyświetlanych odcinkach "Nowożeńców" występują amerykańska wokalistka Jessica Simpson i jej mąż, Nick Lachey. Zapowiedzieli już jednak, że nie przedłużą kontraktu na nagranie kolejnych...