• Informacje na temat:

  nick nolte komik

Artykuły na temat: nick nolte komik
 • Rosati na Złotych Globach

  Jej obecność na imprezie HBO Post Golden Globe Party miała związek z promocją nowego serialu HBO "Luck", na planie którego aktorka spotkała się z Dustinem Hoffmanem i Nickiem Nolte. Złote Globy, przyznawane corocznie przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w dziedzinie filmu i telewizji, były wręczane po raz 69. Ceremonia odbyła się w Los Angeles. Galę prowadził brytyjski komik...

 • Wydziedziczy go, jeśli się nie ożeni

  Jennifer Garner i Nick Nolte dołączą do obsady nowej wersji, słynnej w latach 80. XX wieku, komedii "Arthur". Prace na planie rozpoczną się pod koniec roku.

 • Eddie Murphy: Ktoś go jeszcze pamięta?

  Spektakularne triumfy w aktorskiej karierze Eddie'ego Murphy'ego przeplatają się z nieoczekiwanymi i długotrwałymi zapaściami. Pomimo tego - według wyliczeń niektórych statystyków - jest on najbardziej dochodową gwiazdą w historii kina. Sławny na całym świecie komik obchodził w niedzielę, 3 kwietnia, 50. urodziny.

 • Weekend przez telewizorem? Co wybrać?

  W sobotę i niedzielę, oprócz transmisji z 48. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, na ekranach parę ciekawych filmowych propozycji. Zobaczymy m.in komedie "Dwóch gniewnych ludzi" i "Okrucieństwo nie do przyjęcia" oraz wojnę na dwa sposoby - w kolejnej odsłonie sagi George'a Lucasa "Gwiezdne wojny" i komedii obyczajowej o konflikcie na linii synowa-teściowa.

 • "Arthur": Sprośna komedia i romans

  Lata 80. to czas nie tylko zwariowanych kreacji w świecie mody, ale również fantastycznych i ponadczasowych komedii. Zrealizowany w 1981 roku "Arthur" z Dudleyem Moorem i Lizą Minelli w rolach głównych dziś zaliczany jest do grona ponadczasowych produkcji filmowych. W trafiającym własnie na sklepowe półki remake'u główne role grają: Russel Brand i Helen Mirren.