• Informacje na temat:

  nick nolte producent

Artykuły na temat: nick nolte producent
 • Nick Nolte atakuje Hollywood

  Nick Nolte ma coraz gorsze zdanie na temat Hollywood. Słynny aktor, który zagrał wiele znakomitych ról filmowych, oskarżył hollywoodzkich decydentów o to, że masowo produkują bezwartościowe obrazy.

 • Nick Nolte w filmie Krauzego

  Nick Nolte wyraził chęć zagrania głównej roli w najnowszym filmie małżeństwa Krzysztofa Krauze i Joanny Kos-Krauze "Ptaki śpiewają w Kigali".

 • Nick Nolte wystąpi w filmie "The Hulk"!

  Sporo nowych informacji dociera od producentów filmu "The Hulk", opartym na motywach popularnego komiksu i serii filmów animowanych. W poniedziałek, 17 grudnia, studio Universal Pictures zapowiedziało światową premierę obrazu Anga Lee ( "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ) na 20 czerwca 2003 roku. Zaledwie trzy dni później ujawniono, że do obsady dołączą hollywoodzki gwiazdor Nick Nolte ( "Cienka...

 • Keitel i Nolte w "Beautiful Country"

  Harvey Keitel ( "Fortepian" , "Mały Nicky" ) i Nick Nolte ( "Złota" , "Przylądek strachu" ) wspólnie wystąpią w produkcji "Beautiful Country". Film wyreżyseruje Hans Petter Moland, twórca dramatu "Aberdeen" .

 • Spotkał przyjaciół w... klubie AA

  Nick Nolte, znany amerykański aktor i producent filmowy, był w szoku, gdy na jednym ze spotkań Anonimowych Alkoholików zobaczył grono przyjaciół sprzed lat.

 • Przyszedł czas na Hollywood

  Na ten sukces Weronika Rosati czekała ponad 10 lat. Pokonała setki kandydatek do roli w serialu "Luck" i zagrała obok takich sław jak Dustin Hoffman i Nick Nolte.

 • Rosati u boku Dustina Hoffmana

  Już w styczniu polscy widzowie będą mogli zobaczyć nowy serial produkcji HBO z Dustinem Hoffmanem w roli głównej. Produkcja przedstawia świat wyścigów konnych oraz ludzi, którzy żyją z hazardu. W pozostałych rolach występują Dennis Farina, Nick Nolte oraz Weronika Rosati. Premiera serialu odbędzie się 30 stycznia w HBO.

 • Policjanci i gangsterzy

  ..."Gangster Squad. Pogromcy mafii" to brutalna opowieść o wojnie pomiędzy policją i mafią jaka rozpoczęła się pod koniec lat 40. ubiegłego wieku w Los Angeles. Obraz, w którym główne role zagrali: Sean Penn, Josh Brolin, Ryan Gosling, Nick Nolte oraz Emma Stone, 7 czerwca debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Winona Ryder wystąpi w "White Jazz"

  Winona Ryder, gwiazda takich filmów jak: "Stracone dusze" , "Wiek niewinności" , "Miłość w Nowym Jorku" , wystąpi w kontynuacji słynnego dramatu kryminalnego "Tajemnice Los Angeles". Jak podał branżowy magazyn Variety , aktorce na planie partnerować będą John Cusack ( "Ulubieńcy Ameryki" ) i Nick Nolte ( "Cienka czerwona linia" .

 • M. Brando: Spełnione życzenie

  Zgodnie z ostatnią wolą Marlona Brando jego prochy zostały rozrzucone w dwóch miejscach, niezwykle bliskich sercu gwiazdora - nad Doliną Śmierci i wyspą Tahiti. W ceremonii pogrzebowej, która odbyła się w domu producenta filmowego Mike'a Medavoy'a, udział wzięli między innymi Sean Penn, Jack Nicholson i Warren Beatty.