• Informacje na temat:

  nick piosenkarz

Artykuły na temat: nick piosenkarz
 • Piosenkarz ze "Star Treka"

  .... Folds - poza napisaniem całego materiału - zajął się także produkcją. Wśród zaproszonych gości są wokalista Henry Rollins, Amy Mann i pisarz Nick Hornby. W przeróbce "Common People" britpopowej grupy...

 • Nick Carter z Backstreet Boys oskarżony o gwałt. Zniszczył karierę wokalistce?

  Nick Carter, członek kultowego w latach 90. zespołu Backstreet Boys, został oskarżony o gwałt przez wokalistkę i byłą członkinię grupy Dream, Melissę Schuman. Kobieta traumatyczne wspomnienia opisała na swoim blogu.

 • Nick Carter z Backstreet Boys odpowiada na zarzuty: "Szokujące oskarżenia"

  ..."Po raz pierwszy słyszę te oskarżenia, prawie dwie dekady później" - tak Nick Carter, jeden z wokalistów zespołu Backstreet Boys, odpowiada na zarzuty zgwałcenia Melissy Schuman, byłej członkini grupy Dream. Wygląda jednak na to, że to nie koniec kłopotów gwiazdora.

 • Nick Carter: Koncert w szkole

  Jeden z członków Backstreet Boys - Nick Carter, wystąpił na żywo w jednej z amerykańskich szkół. Wilmot High School wygrała koncert zbierając dla najbardziej potrzebujących 10 ton jedzenia. Akcję zorganizowała jedna z amerykańskich rozgłośni radio wych.

 • 18-letni piosenkarz i seksowna raperka. Zobacz!

  Najnowszy klip Justina Biebera i Nicki Minaj pobił rekordy oglądalności w internecie.

 • Brat Nicka Cartera po odwyku

  Aaron Carter, brat doskonale znanego z Backstreet Boys Nicka, zakończył miesięczny pobyt w klinice odwykowej. Teraz młody wokalista planuje powrót na scenę z nowym albumem.

 • Backstreet Boys: Nick Carter aresztowany!

  Nick Carter, najmłodszy członek popularnego amerykańskiego boysbandu Backstreet Boys, w czwartek, 3 stycznia, został aresztowany w Tampa, na Florydzie. Wokaliście postawiono zarzut stawiania oporu i niewykonywania poleceń policji. Na pierwszej rozprawie w sądzie Nick będzie musiał się stawić równo za dwa miesiące.

 • Nick Talbot nie żyje

  Śmierć muzyka potwierdziła wytwórnia Warp Records , z którą współpracował Talbot. "W wielkim szoku i smutku przekazujemy informację o tym, iż Nick Talbot odszedł w wieku 37 lat. Był on niezwykle utalentowanym multiinstrumentalistą, piosenkarzem, producentem oraz dziennikarzem. Będzie nam go ogromnie brakowało. Rodzina i najbliżsi Nicka proszą o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie...

 • Nick Carter: Obwiniają go o śmierć siostry

  Znany z zespołu Backstreet Boys wokalista Nick Carter otrzymał od rodziny zakaz udziału w pogrzebie siostry. Dlaczego?

 • "The Masked Singer": Seal zdemaskowany!

  W 11. odcinku amerykańskiej edycji programu "The Masked Singer" zdemaskowano dwie gwiazdy. Pierwszą z nich jest brytyjski piosenkarz Seal.

Zdjęcia na temat: nick piosenkarz