• Informacje na temat:

  nicolas cage co nowego

Artykuły na temat: nicolas cage co nowego
 • Nicolas Cage spłukany

  Plan zdjęciowy nowego filmu z udziałem Nicolasa Cage'a "The Sorcerer's Apprentice" w reżyserii Jona Turteltauba zamienił się w wielki basen, z powodu jednego z najbardziej deszczowych czerwców w historii Nowego Jorku.

 • Weekend w kinie: Marcin Dorociński zabójcą, Nicolas Cage na czele mafii

  Tylko cztery filmy trafiają na kinowe ekrany w pierwszy piątek kwietnia. W duńskiej komedii "Małżeńskie porachunki" zobaczymy nieznane oblicze Marcina Dorocińskiego, z kolei w kryminalnych "Więzach krwi" nietypową stylówkę zaprezentuje Nicolas Cage. Listę premier uzupełnia niezależna amerykańska produkcja "Carrie Pilby" oraz estoński dramat "Matka".

 • Cage muzułmaninem

  Nicolas Cage będzie gwiazdą nowego filmu, pochodzącego z Palestyny twórcy, Hany'ego Abu-Assada.

 • Nicolas Cage i tajlandzki zamach stanu

  Zdjęcia do nowego filmu z udziałem Nicolasa Cage'a "Bangkok Dangerous" zostały przerwane wskutek zamachu stanu, który miał miejsce w Tajlandii, gdzie bracia Danny and Oxide Pang kręcą remake swojego filmu z 1999 roku.

 • Cage ściga się Phantomem

  Nicolas Cage znany jest dobrze ze swej motoryzacyjnej pasji. Od lat kolekcjonuje stare samochody. Jeden z nich - Rolls-Royce Phantom Coupe z 1935 roku - jest atrakcją nowego filmu sygnowanego przez producenta Jerry'ego Bruckheimera: "Uczeń czarnoksiężnika", w którym aktor gra jedną z głównych ról.

 • Średniowieczne czary Nicolasa Cage'a

  Nicolas Cage jest zapalonym miłośnikiem science fiction, fantasy, komiksów i horrorów. Kiedy więc przedstawiono mu scenariusz "Polowania na czarownice", hollywoodzki gwiazdor poczuł ekstazę.

 • Eva Mendes i Cage razem

  Pamiętny duet z "Ghost Ridera" - Eva Mendes i Nicolas Cage, być może znów pojawi się na dużym ekranie. Istnieje możliwość, że para aktorów spotka się na planie nowego filmu Wernera Herzoga "Zły porucznik".

 • Cage ma romans z mężatką

  Tilda Swinton dołączyła do Nicolasa Cage'a i Pierce'a Brosnana w obsadzie nowego filmu Romana Polańskiego "The Ghost".

 • Wzloty i upadki Nicolasa Cage'a

  Wielokrotnie dosięgała go miażdżąca krytyka. Ma jednak na swoim koncie kilka prawdziwych aktorskich perełek. Nicolas Cage to prawdziwy artystyczny kameleon.

 • Hope Davis żoną Nicolasa Cage'a

  Hope Davis ( "Kraina wiecznego szczęścia" , "Schmidt" ) zagra główną rolę żeńską w dramacie obyczajowym "The Weather Man". Film ten będzie opowieścią o odnoszącym sukcesy prezenterze pogody, którego życie rodzinne zaczyna walić się w gruzy. W postać tytułowego bohatera wcieli się zdobywca Oscara Nicolas Cage ( "Kapitan Corelli" , "Adaptacja" ).

Dyskusje na temat: nicolas cage co nowego
 • Re: Demi Moore przerwała milczenie! Była uzależniona!

  wacka jak Nicolas Cage w filmie Red Rock West.Wszystkim te sceny się podobały ale purytańsko-katolicka część USA z Texasu czy organizacje feministyczne tak jakby zawarły sojusz pomiędzy sobą(...) Weinsteinem producentem który włożył 90 % kasy w produkcję Pulp Fiction i poprosiła Weildsteina żeby obsadził jej nowego mężą czyli Bruce Willisa-co i się stało. -Oczywiście kariera męża szybko poszybowała