• Informacje na temat:

  nicolas cage jest wampirem

Artykuły na temat: nicolas cage jest wampirem
 • Nieśmiertelny Nicolas Cage

  ..."Nicolas Cage jest wampirem" - taki tytuł nosi zdjęcie z 1870 roku, które przedstawia człowieka łudząco podobnego do aktora. Sprzedawca, który wystawia to zdjęcie na aukcji, jest przekonany, że mężczyzna ze zdjęcia to gwiazdor we własnej osobie.

 • Nicolas Cage: Aktor, który zjadł karalucha

  ..."Od zawsze chciałem być aktorem" - mówi gwiazdor Hollywood Nicolas Cage, który obchodzi w poniedziałek 49 urodziny. Nie każdy wie, że aktor jest bratankiem reżysera Francisa Forda Coppoli. Jednak to nie wuj namówił go do aktorstwa.

 • Nicolas Cage w adaptacji gry

  Nicolas Cage ( "Adaptacja" ) zagra w dynamicznym filmie "Dead to Rights". Będzie to adaptacja popularnej gry akcji z firmy Namco, o byłym policjancie szukającym morderców swojego ojca. Pod koniec przyszłego roku do sklepów trafi druga część gry.

 • Nicolas Cage: 40 lat minęło

  Nicolas Cage ( "Peggy Sue wyszła za mąż" , "Zostawić Las Vegas", "Adaptacja" ) skończył w piątek, 7 stycznia, 40 lat. Amerykański dziennikarz Andrew Millar zapytał aktora, czy ma jakieś szczególne przemyślenia związane z tą datą. "Z dużą nadzieją patrzę w przyszłość, choć większość czasu spędzam myśląc o teraźniejszości" - oświadczył hollywoodzki gwiazdor.

 • Wampiry powracają

  We wtorek, 19 grudnia, wieczorem, w Egyptian Theater w Hollywood, odbyła się premiera filmu "Shadow Of The Vampire". Na pokazie pojawili się twórcy obrazu: Willem Dafoe, odtwórca głównej roli, Nicolas Cage, producent i Elias Merhige, reżyser.

 • Cage trafi do więzienia

  Nicolas Cage i reżyser John Carpenter ("Oni żyją", "Coś", "Łowcy wampirów") wspólnie będą pracować przy filmie "Scared Straight".

 • Średniowieczne czary Nicolasa Cage'a

  Nicolas Cage jest zapalonym miłośnikiem science fiction, fantasy, komiksów i horrorów. Kiedy więc przedstawiono mu scenariusz "Polowania na czarownice", hollywoodzki gwiazdor poczuł ekstazę.

 • Weekend w kinie

  Deklaracji Niepodległości. Film wyreżyserował Jon Turteltaub, a wystąpili w nim Nicolas Cage i Justine Barth. Amerykański horror "Blade: Mroczna Trójca" to trzecia część trylogii o łowcach wampirów(...) antropologii, która zbiera materiały do książki o najstarszym zawodzie świata. Film wyreżyserowała Maria Lidon, a odtwórczynią głównej roli jest Daryl Hannah. Również od piątku w polskich kinach będzie...

 • John Malkovich: "Większość filmów mnie przeraża"

  ..., odbędzie się uroczysta premiera obrazu E. Eliasa Merhige'a. "Projekt filmu Cień wampira narodził się trzy lata temu. Bardzo chciał się nim zająć Nicolas Cage i w końcu został producentem. Mnie(...) jest gatunek filmowy, o którym mogę powiedzieć, że go uwielbiam". Pytano także aktora o to, czy bycie aktorem pomaga w reżyserowaniu filmów. 'Teraz po moim debiucie reżyserskim, filmie Dancer...

 • Dla kogo Złote Maliny?

  Komediowy aktor Adam Sandler, który jest również producentem filmowym, scenarzystą i muzykiem, został "uhonorowany" wątpliwym zaszczytem aż 11 nominacji do Złotych Malin przyznawanych za najgorsze produkcje filmowe ub. roku. Ogłoszenie nominacji do Złotych Malin odbywa się tradycyjnie w przeddzień uroczystości przyznania Oscarów.