• Informacje na temat:

  nicolas cage - wampir

Artykuły na temat: nicolas cage - wampir
 • Nieśmiertelny Nicolas Cage

  ..."Nicolas Cage jest wampirem" - taki tytuł nosi zdjęcie z 1870 roku, które przedstawia człowieka łudząco podobnego do aktora. Sprzedawca, który wystawia to zdjęcie na aukcji, jest przekonany, że mężczyzna ze zdjęcia to gwiazdor we własnej osobie.

 • Nicolas Cage: Aktor, który zjadł karalucha

  ..."Od zawsze chciałem być aktorem" - mówi gwiazdor Hollywood Nicolas Cage, który obchodzi w poniedziałek 49 urodziny. Nie każdy wie, że aktor jest bratankiem reżysera Francisa Forda Coppoli. Jednak to nie wuj namówił go do aktorstwa.

 • Nicolas Cage w adaptacji gry

  Nicolas Cage ( "Adaptacja" ) zagra w dynamicznym filmie "Dead to Rights". Będzie to adaptacja popularnej gry akcji z firmy Namco, o byłym policjancie szukającym morderców swojego ojca. Pod koniec przyszłego roku do sklepów trafi druga część gry.

 • Nicolas Cage: 40 lat minęło

  Nicolas Cage ( "Peggy Sue wyszła za mąż" , "Zostawić Las Vegas", "Adaptacja" ) skończył w piątek, 7 stycznia, 40 lat. Amerykański dziennikarz Andrew Millar zapytał aktora, czy ma jakieś szczególne przemyślenia związane z tą datą. "Z dużą nadzieją patrzę w przyszłość, choć większość czasu spędzam myśląc o teraźniejszości" - oświadczył hollywoodzki gwiazdor.

 • Wampiry powracają

  We wtorek, 19 grudnia, wieczorem, w Egyptian Theater w Hollywood, odbyła się premiera filmu "Shadow Of The Vampire". Na pokazie pojawili się twórcy obrazu: Willem Dafoe, odtwórca głównej roli, Nicolas Cage, producent i Elias Merhige, reżyser.

 • Cage trafi do więzienia

  Nicolas Cage i reżyser John Carpenter ("Oni żyją", "Coś", "Łowcy wampirów") wspólnie będą pracować przy filmie "Scared Straight".

 • Średniowieczne czary Nicolasa Cage'a

  Nicolas Cage jest zapalonym miłośnikiem science fiction, fantasy, komiksów i horrorów. Kiedy więc przedstawiono mu scenariusz "Polowania na czarownice", hollywoodzki gwiazdor poczuł ekstazę.

 • Weekend w kinie

  W ten weekend na ekranach polskich kin zadebiutują: "Bliżej" - najnowszy film Mike'a Nicholsa, "Niezwyciężony" - opowieść Wernera Herzoga o żydowskim siłaczu, "Dziwka" - hiszpański dokument fabularyzowany, "Skarb narodów" - przygodowa produkcja o poszukiwaniu skarbów, "Blade: Mroczna Trójca" - trzecia część horroru o łowcach wampirów.

 • John Malkovich: "Większość filmów mnie przeraża"

  John Malkovich, jeden z największych gwiazdorów amerykańskiego kina, przebywa od 4 grudnia, w Polsce. Aktor promuje w naszym kraju swój najnowszy film "Cień wampira" , w którym zagrał rolę niemieckiego reżysera Friedricha W. Murnaua.

 • "Underworld" triumfuje w USA

  Horror "Underworld" okazał się najbardziej dochodowym filmem w amerykańskich kinach podczas minionego weekendu. Opowieść o krwawej wojnie wampirów i wilkołaków w scenerii mrocznego miasta przyniosła wpływy w wysokości około 22 milionów dolarów. Główne role w tym widowisku zagrali Kate Beckinsale ( "Pearl Harbor" ) i Scott Speedman ( "Policja" ), którzy odtworzyli na ekranie role zakochanych...